Важливо :: Життя громади :: 10 червня 2020 18:53 , Олексій Ладика
kafe-rezervirovano

Послаблення карантину у Краматорську: кафе та ресторани можуть приймати відвідувачів у приміщеннях

А ще дозволили міжобласне транспортне сполучення

Кафе та ресторани у Краматорську з 10 червня можуть приймати відвідувачів у приміщеннях, також дозволено працювати фітнес-центрам та спортзалам, музеям та бібліотекам.

Це випливає з рішення міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, засідання якого відбулося 10 червня.

З документу, який оприлюднила прес-служба виконкому, мало що зрозуміло, окрім того, що карантин послаблюється з урахуванням постанов уряду та рішення обласної комісії від 9 червня.

У рішенні обласної комісії йдеться, що з 10 червня на території Донецької області, окрім Слов'янська, кафе та ресторани можуть приймати відвідувачів у приміщеннях (до цього можна було лише на літніх майданчиках). Але між столами має бути відстань не менше 1,5 метри, за одним столом можуть сидіти не більше чотирьох відвідувачів (без урахування дітей віком до 14 років).

Персонал закладів має бути у захисних масках, окулярах та рукавичках. Клієнти теж повинні бути у масках, окрім того часу, коли вони їдять.

Заклади культури – музеї, бібліотеки – можуть приймати відвідувачів, якщо таке рішення ухвалить власник цього закладу. Можуть працювати заклади освіти (заняття в групах - не більше 10 людей), спортзали, фітнес-центри, заклади фізкультури та спорту (окрім проведення групових занять з понад 10 учасниками).

Також дозволили працювати готелям та хостелам, а ось дитячим закладам оздоровлення та відпочинку – ні.

Обласна комісія також дозволила відновити міжобласне транспортне сполучення – як залізничним, так і автомобільним транспортом. Але залишаються і деякі обмеження: пасажирів має бути не більше, ніж місць сидіння у транспорті. Якщо автобус/машина/поїзд їдуть до регіону, де ще не послабили карантин, то можна перевозити пасажирів у кількості не більше 50% від місць сидіння.

Ще одне послаблення карантину стосується людей віком від 60 років – їм дозволили не дотримуватися самоізоляції.

Інші статті на цю тему

lokdaun-kramatorsk

Локдаун триватиме до 24 січня

karantin-koronavirus

Повертаємось до обмежень, які діяли у грудні

karantin

Розповідаємо, що це означає

коментарі