Важливо :: Життя громади :: 07 квітня 2023 09:40 , Краматорск Пост
pavodok-kramatorsk (9)

Постраждалі від повені краматорці можуть отримати фінансову допомогу від міста: розмір допомоги визначатиме комісія

Куди звертатися, щоб її отримати

Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко підписав розпорядження, згідно з яким мешканці Краматорської громади, чиї домогосподарства постраждали внаслідок підтоплення 4 квітня, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу від міського бюджету. Про це повідомляє Краматорська міська рада. 

Заяви на отримання допомоги можна подавати від сьогодні, 7 квітня. Розмір допомоги становитиме від 5 до 50 тис. грн та у кожному випадку визначатиметься комісією.

Для отримання допомоги потрібно зібрати документи згідно з затвердженим порядком. Детальніше про нього за посиланням.

Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради (вул. Героїв Небесної Сотні, 23) надають консультації щодо допомоги. Їх також можна отримати за номером (093) 234-30-22.

Для фіксації пошкоджень та складання відповідного акту краматорці можуть звернутися до міського контакт центру за номером телефону (099) 099-15-05.

Крім фінансової допомоги з міського бюджету постраждалі отримуватимуть допомогу від міжнародних гуманітарних організацій, взаємодія із якими налагоджена міською та обласною військовими адміністраціями.

Інші статті на цю тему

kramatorsk-povin-1985 (17)

Майже 40 років тому річка вийшла з берегів після прориву дамби

pavodok-kramatorsk (1)

І місцева влада, і підприємець, який купляв споруду, кажуть, що вона їм не належить. Тим часом прокуратура відкрила кримінальне провадження

watercover

А поки що їх треба визнати безхазяйними