Важливо :: Життя громади :: 26 вересня 2023 13:56 , Краматорск Пост
1

Повернення до нормального життя: у Краматорську жінці з деокупованого села зробили складну операцію

Краматорські онкологи продовжують працювати

Мобільні клініки (клініки на колесах) з липня 2023 року запустили волонтери ГО БАЗА UA разом з міжнародною благодійною організацією MedGlobal. У цих клініках медики-волонтери надають первинну медичну допомогу на деокупованих і прифронтових територіях Донецької та півдня Харківської областей. Для мешканців тих територій їхній приїзд подекуди єдина можливість отримати медичну допомогу.

Пані Олександра прийшла на огляд до мобільної клініки Бази UA у с. Рідкодуб (Лиманської громади Краматорського району). У жінки на обличчі була помітна пухлина. Вона розповіла, що пухлина збільшувалася протягом 3-х років, однак лікарі не готові були братися за її видалення через високий ризик операції.

Серед волонтерів ГО БАЗА UA у цій поїздці було лікарка з Краматорська Олена Мережко, яка порадила пані Олександрі звернутися до Обласного територіального медичного об'єднання (ОТМО) та допомогла з організацією консультації.

Вже у Краматорську Михайло Глянько, хірург-онколог вищої категорії, оглянув пацієнтку та погодився взятися за її випадок. Вражаючі результати операції можна побачити на фото.

test

Лікарі ОТМО у м. Краматорськ продовжують діагностувати та лікувати онкозахворювання. Вони надають послуги онкологічним хворим, які потребують хімієтерапевтичного, хірургічного та променевого лікування.

Звертайтеся до ОТМО за адресою:

м. Краматорськ вул. О.Тихого, 31.

Або телефонуйте:

(050) 290-34-49 – реєстратура;
(050) 290-34-30 – колцентр.

Фото - ГО БАЗА UA.

Інші статті на цю тему

telemedicinecover
cardiocover

Операції проводяться за попереднім записом

radiology

У відділенні ведеться також амбулаторний прийом