Цікаво :: Review :: 18 грудня 2021 10:19 , Краматорск Пост
kredyt-bez-dzvinkiv

Позики без обдзвону: зручний спосіб мікрокредитування

містить рекламні лінки
Згідно з даними НБУ від серпня 2019 року, кожен п'ятий житель країни користується послугами кредитування. Сюди ж входять видатки за мікропозиками.

Мікрокредитні організації не вимагають великого пакету документів, довідок про доходи і навіть особистої присутності позичальника. Переважна більшість таких компаній працює через Інтернет, тому рішення за заявками приймається протягом декількох хвилин. Однак далеко не всі МФО видають кредити без дзвінків клієнту. Спробуємо з'ясувати, чим зручні позики без обдзвону, і де можна отримати такий кредит.

Нюанси звернення в мікрокредитну компанію онлайн

Справа в тому, що така послуга помітно підвищує якість обслуговування. Розглянемо ряд ситуацій, коли звернення в МФО без прозвону оператора буде оптимальним.

  • Під рукою немає телефону. Дивно, але далеко не всі люди носять з собою мобільні. Деяким цілком вистачає планшетів, але не всі моделі таких пристроїв підходять для голосових викликів.
  • Терміново потрібні гроші. Спілкування зі співробітником МФО завжди збільшує час розгляду заявки, і далеко не всі люди готові витрачати на це час.
  • Конфіденційність. Розмовляти по телефону, розповідаючи будь-яку інформацію про себе, не завжди зручно. Наприклад, людина знаходиться на роботі, і не хоче, щоб про фінансові проблеми знали колеги.
  • Поганий зв'язок. Ця проблема актуальна, якщо людина живе у віддаленому районі або їде в поїзді. У цих випадках, подати заявку через інтернет можна, а ось поспілкуватися з оператором МФО навряд чи вийде.
  • Потрібні гроші в ночі. Багато МФО видають цілодобові кредити онлайн, але кількість операторів в нічний час обменена, тому в нічний час краще користуватись кредитами без обзвону.

За таким принципом працюють всі компанії, які цінують час і довірою своїх клієнтів. Кредитування в таких МФО зазвичай проходить за спрощеною схемою, з мінімальним пакетом документів.

З повним переліком МФО, що працюють без обдзвону клієнтів, можна ознайомитися на порталі "ufg-bank". Це агрегатор мікропозик, який сортує мікрофінансові організації За рейтингом, сумою позики та іншими параметрам. Коли ви підбираєте МФО на нашому сайті, вам не потрібно відправляти нам дані, ви просто можете перейти за прямим посиланням на зручну для вас компанію, а ми лише надаємо актуальну інформацію щодо умов кредитування.

В цілому, оформлення мікропозики без спілкування з оператором колл-центру не відрізняється від звичайного кредитування. Ця опція не впливає на терміни розгляду заявки, способи отримання позики або кредитний ліміт. При цьому послугу оцінять люди, яким терміново потрібні гроші, але під рукою немає телефону або повністю розрядився смартфон.

Щоб дізнатися більше про кредити без дзвінків - завітайте в наш телеграм.

Інші статті на цю тему

kava-zavarna

Если подобрать хороший кофе и правильно его заварить, можно получить напиток не хуже, чем в лучших кофейнях

marathon-1

Занятие спортом важно круглый год. Чтобы пробежки были комфортными и эффективными даже в прохладную пору, нужен соответствующий гардероб и в первую очередь это касается обуви.

stend-nkmz-2

Міська влада каже, що це не перша і не остання конструкція, яка була демонтована