Цікаво :: Review :: 12 січня 2021 15:13 , Краматорск Пост
prapor-polshi

Працевлаштування чоловіків та жінок за кордоном: вакансії в Польщі

містить рекламні лінки
Високий рівень життя та заробітку за кордоном у Франції, Німеччині та інших країнах Євросоюзу.

Але існує значна конкуренція на ринку праці та важкі умови для трудових мігрантів. І, незважаючи на це, багато українців бажають працевлаштуватися за межами своєї держави. Робота за кордоном вже багато часу приваблює тих, хто прагне підвищити добробут своєї родини, знайти цікаву посаду, підвищити кваліфікацію та подивитись світ. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» допоможе з пошуком вакансій від працедавців без посередників https://andriym.com/ .

Особливості працевлаштування за кордоном

Офіційна праця в Європі має багато переваг для українців: заробіток вище ніж в Україні, професійний розвиток, підвищення кваліфікації тощо. Але перш ніж вирушити у дорогу, слід визначитися з країною, вивчити умови праці, соціальні та інші гарантії для мігрантів. Праця за кордоном можлива у різних сферах:

 • сезонні роботи, які співпадають з календарними строками збирання врожаю або передбачають роботу в теплицях та фермерських господарствах по догляду, переробці тваринної продукції;
 • промислові підприємства пропонують багато вакансій для чоловіків та жінок: птахофабрики, м’ясокомбінати, рибні та консервні заводи пакувальниками, сортувальниками, побутової техніки, автопідприємства та інші;
 • харчові виробництва та заклади: помічники кухарів, кухарі, офіціанти;
 • швейні та мебельні підприємства;
 • будівельна сфера пропонує роботу чоловікам з досвідом;
 • водії.

Таким чином, можна поділити напрями на працевлаштування кваліфікованих робітників та тих, хто не має навичок діяльності в певній галузі. Для таких робітників завжди можна знайти вакансії на сезон за кордоном або на підприємствах в якості різноробочих, прибиральниць, посудомийок, працівників конвеєрів.

Працевлаштування українців у Польщі

Багато поляків їдуть в Німеччину, Францію, Італію, де більш високі заробітки порівняно з Польщею. Західноєвропейські роботодавці віддають перевагу робітникам зі Східної Європи перед мігрантами з Африки чи Азії. Тому в Польщі звільняються не лише низькокваліфіковані посади, але й вакансії з високим рівнем оплати. Робота в Польщі для українців – це шанс заробити на життя, підвищити свій добробут навіть за сезон. Компанія Марисюка пропонує актуальні місця, відгуки про роботу https://andriym.com/vacancies/poland. Ця країна має достатньо високий рівень економічного розвитку, стабільне життя, і це лише одна з переваг.

Працевлаштування в Польщі приваблює мігрантів такими моментами:

 • можливість отримати роботу легально;
 • висока заробітна плата;
 • піклування роботодавців про організацію праці (спецодяг, засоби захисту, своєчасні виплати, доплати за роботу більше норми);
 • забезпечення робітників житлом, іноді харчуванням;
 • прожитковий мінімум, вартість продуктів харчування нижче ніж в Україні;
 • шанс здобути навички роботи на сучасних підприємствах, пройти курси навчання або підвищення кваліфікації;
 • мова схожа та близьке розташування.

На що можуть розраховувати українці в Польщі? Ринок праці пропонує вакансії для тих, хто має освіту, кваліфікацію та працівників без досвіду. Окремо можна говорити про роботу для чоловіків, жінок, сімейних пар. Так, серед вакансій жінкам у Польщі можна визначити працю в супермаркетах, підприємствах харчування, в сфері обслуговування, готельного та ресторанного бізнесу. Багато пропозицій для жінок і чоловіків на великих заводах відомих брендів, що розташовані в Польщі. Агенції з працевлаштування можуть запропонувати не лише варіанти на весняно-літній період, а й знайдуть роботу чоловікам на зиму. Актуальними в цю пору року залишаються посади на будівництві, заводах, по догляду за літніми людьми.