Важливо :: Життя громади :: 29 червня 2023 17:40 , Краматорск Пост
Americanvolunteercover

Працівник закладу в останню мить знайшов їм столик надворі: американський волонтер розповів про обстріл Краматорська

У вівторок ввечері він був у піцерії, в яку влучила російська ракета

28-річний Нік Дакворт із Сонори, штат Каліфорнія, прибув із колегами до Ria Lounge приблизно за 20 хвилин до ракетного обстрілу, який стався одразу після 19:30 за місцевим часом. Про це він розповів CNN

Пропонуємо вам переклад його розповіді. 

«Я пам’ятаю, як намагався сказати своїй команді, щоб вони спускалися (в укриття – Краматорськ Пост), але нічого не вийшло до того, як вона (ракета – Краматорськ Пост) вдарила», — сказав Дакворт у коментарі CNN.

«…я побіг допомагати перекладачці журналістської групи, яка отримала важкі травми. Коли до неї підійшов більш кваліфікований медичний працівник, а парамедик нашої команди прибув на місце події, я побіг у ресторан та почав оцінювати, де найбільше потрібна допомога, зокрема намагався дістатися до дівчини, затиснутої дахом і стовпом. А також почав допомагати відсувати уламки там, де були затиснуті інші…», – продовжив він.

Дакворт каже, що в ресторані було дитяче свято. «Було дитяче свято, багато інших гуманітарних працівників, журналістів. Взагалі у тому районі було дуже мало військових порівняно з великою кількістю цивільного населення».

Його група могла сісти всередині ресторану, де результат обстрілу відчувався на повну силу, якби працівник закладу в останню мить не знайшов їм столик надворі. Нік каже, що це, ймовірно, врятувало йому життя.

«…стіл… усередині був би похований під уламками», — сказав Дакворт.

test У лікарні (Фото – Nick Duckworth)

Він і його колеги, включно з британським волонтером Мо Горніком, обійшлися лише незначними пораненнями та опублікували у Facebook фотографії з місця події та в лікарні.

Дакворт в Україні вже близько 14 місяців. ВІн працює в гуманітарній благодійній організації, доставляючи допомогу мирним жителям у прифронтових селах. Він часто публікував дописи у Facebook про доставку медикаментів та іншого продовольства на прифронтові території на сході України.

«Ми тільки ще більше об’єднані та мотивовані продовжувати нашу роботу через цей терористичний акт», – написав Дакворт у дописі у Facebook

Переклад – Максим Ходушко/Kramatorsk Post.

Фото обкладинки – Ілля Андреєв/Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

Stepanenkoreturncover

Яна та Наталія Степаненко, які постраждали під час обстрілу вокзалу у Краматорську, повернулися додому в Україну

obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці