Важливо :: Життя громади :: 22 серпня 2023 11:30 , Краматорск Пост
Gasweekcover

Працювали над ліквідацією наслідків бойових дій у Краматорську та районі: що Донецькоблгаз зробив за тиждень

Обстеження та ремонти відбувалися у Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Богородичному

Працівники АТ "Донецькоблгаз" продовжують працювати попри бойові дії. Вони усувають їхні наслідки та виконують поточні роботи та ремонти.

На своїй сторінці у Фейсбуці підприємство розповіло, які роботи були виконані у Краматорську та Краматорському районі минулого тижня.

У Краматорську фахівці виконували ремонтні роботи на фланцевих та різьбових з’єднаннях на кранах багатоквартирних будинків. Також ремонтні роботи на надземних газопроводах проводились у селищі Біленьке.

Газовики Дружківського відділення виконували комплексне приладове обстеження надземних газопроводів із лазерним детектором RMLD.

Водночас робітники Слов’янського УГГ працювали над усуненням пошкоджень, що виникли внаслідок бойових дій, на газопроводі у с. Богородичне. Станом на 21 серпня близько 15 км газогону — від с. Новомиколаївка до блокового газорозподільчого пункту у Богородичному — обстежено та опресовано.

У Лиман протягом минулого тижня зафіксовано 38 пошкоджень об’єктів системи газопостачання. У місті тривають відновлювальні роботи.

Газовики Костянтинівського УГГ відновили газопостачання до с. Степанівка. Внаслідок ворожого обстрілу було зафіксовано 7 пошкоджень системи газопостачання. Після аварійно-відновлювальних робіт абоненти Степанівки знову мають можливість користуватися блакитним паливом.

Фото - АТ "Донецькоблгаз".

Інші статті на цю тему

Gascover

Розповідаємо, чим ще займався Донецькоблгаз у Краматорську та районі минулого тижня

gazovyky5

Вони відмовились від евакуації і продовжували роботу попри небезпеку обстрілів

Gascover

Газовики продовжують відновлення газопостачання на вільних територіях Донеччини