Важливо :: Життя громади :: 18 вересня 2023 15:00 , Краматорск Пост
kolabrant-z-druzhkivki

“Працював” на окупантів у Миколаївській області: 10 років ув’язнення отримав колаборант з Краматорського району

Уродженець Дружківки понад 4 місяців “охороняв” будівлю т. зв. ВЦА під час окупації Олександрівської громади на Миколаївщині

Снігурівський районний суд Миколаївської області виніс вирок уродженцю Дружківки, звинуваченому у колабораційній діяльності. В реєстрі судових рішень Опендатабот з’явився відповідний вирок.

Згідно з вироком, дружківчанин з липня по листопад 2022 року добровільно обіймав посаду т. зв. охоронця ВЦА Олександрівської ОТГ Баштанського району Миколаївської області, коли регіон був тимчасово окупований військами рф. Під час “роботи” чоловік виконував господарські завдання та здійснював функції з чергування з метою збереження майна та запобігання проникненню сторонніх осіб в приміщення будівлі т. зв. ВЦА.

Під час слідства чоловік визнав свою винуватість. Суд визнав його винним у “добровільному зайнятті громадянином України посади, не пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або фінансово-господарських функцій, в окупаційній адміністрації держави-агресора” (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Чоловік отримав 10 років тюрми.

Інші статті на цю тему

kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно

kolaborant-liman

Чоловікові загрожує до 5 років за ґратами

informatorka-rf-kostyantinivka

Їй загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення

коментарі