Важливо :: Життя громади :: 28 грудня 2023 16:05 , Краматорск Пост
vadim-filashkin

Президент призначив очільником Донецької ОДА Вадима Філашкіна: що про нього відомо

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Голови держави

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення нового голови Донецької обласної державної адміністрації.

Ним став Вадим Філашкін, який до цього був заступником голови ОДА. Відповідний Указ опубликований на офіційному сайті Президента.

До того, нагадаємо, його призначення на цю посаду погодив Кабмін України .

Вадим Філашкін з 2019 року працює заступником голови Донецької ОДА, він обіймав цю посаду ще до призначення Павла Кириленка очільником Донеччини. До цього він працював у правоохоронних органах. 

Філашкіну 48 років, він - уродженець селища Арбузинка Миколаїівської області. З 1995 по 2001 роки він служив у Збройних силах України за контрактом - одразу після строкової служби в армії. 

Після того працював у структурах Міністерства внутрішніх справ - спочатку на оперативних посадах в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю у Миколаївській області, потім на керівних посадах МВС в Одеській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

2015 року Філашкіна призначили на керівні посади у поліції Донецької області: спочатку він був заступником начальника управління – начальником відділу протидії хабарництву та організованим формам злочинності у сфері економіки управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Донецькій області, а потім він зайняв посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Інші статті на цю тему

enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч

filashkin

Розпорядження про призначення ще має підписати президент

Vadym Filashkin

"Заборонене" спиртне на Донеччині можна придбати практично без перешкод

коментарі