Важливо :: Життя громади :: 20 листопада 2023 14:30 , Краматорск Пост
poloneniy-viyskoviy-rf

Прикордонники Краматорського загону взяли в полон штурмовика російської армії

Це трапилось на одному з Бахмутських флангів

Днями бійці Краматорського прикордонного загону відбили атаку противника та взяли в полон контрактника російської армії. Про це повідомила Державна прикордонна служба.

Так, у ранковий час група піхоти противника атакувала одну з вогневих позицій прикордонного підрозділу. Українські військові відкрили вогонь по ворогу на ураження. Під час стрілецького бою два загарбники були вбиті, а решта нападників розбіглася.

Надалі, під час обстеження переднього краю прикордонники знайшли та захопили одного військовослужбовця зс рф. Полоненим виявився новоспечений контрактник, який призвався у військову частину з Хабаровського краю на початку жовтня цього року. При цьому більшу частину часу своєї служби окупант з далекого сходу витратив на дорогу до фронту. Фактично загарбник не встиг злізти з потяга й одразу був відправлений на штурм, який закінчився вже описаним вище результатом.

Судячи з шевронів, що він мав на собі, чоловік збирався вчити усіх російській мові, проте під вогневим ураженням наших бійців різко змінив свої плани на майбутнє та обрав життя в українському полоні.

Інші статті на цю тему

obstril5

Обстріл спричинив страшні руйнування в місті

obstril-20.018

Окупанти влучили у фільтрувальну станцію і поширили фейк про викид хлору

gazovyky6

Як це - не залишати місто навіть коли небезпека стоїть біля його воріт

коментарі