Важливо :: Життя громади :: 05 липня 2023 10:30 , Краматорск Пост
woundedgirlcover

"Приліт стався дуже неочікувано, чоловік прикрив нас з донечкою собою": мама пораненої дівчинки про деталі трагедії

Мамі та донечці доведеться пройти реабілітацію у невролога та психолога

27 червня Росія здійснила ракетний обстріл Краматорська, поціливши у піцерію в центрі міста.

Внаслідок обстрілу загинули 13 людей, понад 60 отримали поранення. Одна з потерпілих – 8-місячна Мія з мамою, відео з якими облетіло соцмережі.

"УП. Життя" поспілкувалося з мамою дівчинки Яриною Носач, яка поділилась спогадами про той трагічний день та розповіла про самопочуття донечки. Ось її розповідь.

"Ми з чоловіком та Мією зайшли в піцерію, буквально на кілька хвилин, щоб взяти їжу з собою. Я тримала її на руках, якраз хотіла годувати. Приліт стався дуже неочікувано, чоловік прикрив нас з донечкою собою", – пригадує Ярина.

Вона додає, що для порятунку довелося вилазили через завали на руках з донечкою. Її чоловік в той момент збирав речі та документи.

"Потім до нас підійшов незнайомець, забрав у мене з рук дитину та допоміг винести її на вулицю. Я перелазила через якесь скло. Коли вдалося звідти вибратися, зустріли сусіда-волонтера, який відвіз нас до лікарні", – каже Ярина Носач.

Жінка пригадує, що там Мію відразу забрали до реанімації. Мама дівчинки також отримала травму голови, і її направили в травматологію, щоб накласти шви.

"Після цього я пішла до донечки і сиділа під дверима, поки їй надавали необхідну медичну допомогу. В Мії діагностували перелом скроневої кістки, а також множинні колоті рани голови", – пригадує потерпіла жінка.

Медики скерували Мію на лікування до Києва. Там після додаткових обстежень дівчинку прооперували. 

Зараз Мія та матір дівчинки почуваються краще. Медики обіцяють виписати їх найближчим часом та направити на реабілітацію до невролога та психолога.

Ярина Носач дякує усім, хто долучився до збору коштів на операцію Мії, оскільки за кілька днів вдалося зібрати всю необхідну суму.

"Гроші збирали усім світом. У мене сльози на очах скільки людей відгукнулись на наше прохання", – каже вона.

Фото - Ярина Носач.

Інші статті на цю тему

VPOnewhelpcover

Мінреінтеграції готує зміни

Notariuscover

Розповідаємо, куди звертатися, щоб отримати послуги державних нотаріусів

BTIcover

Управління реєстраційних повноважень перебирає на себе деякі функції БТІ