
Проблеми з транспортом, чому "Адідас" пішов з міста і де знайти другу половинку: що краматорці обговорюють у соцмережах
Ситуація з транспортом у Краматорську - найбільш обговорювана тема серед містян у соцмережах. Також краматорців турбують нечищені від снігу паркування біля магазинів, відсутність терміналів у торговельних точках, чому великі торговельні мережі йдуть з Краматорську і де у місті знайти другу половинку.
Транспорт: нові автобуси, старі проблеми
Перед самим Новим роком керівництво міста розірвало договір з приватним перевізником - підприємством "Юмвоса". На маршрути, яке воно обслуговували, випустили нещодавно придбані комунальні автобуси.
Спочатку ця новина викликала задоволення у користувачів соцмереж - замість старих маленьких занедбаних "Газельок" вийшли нові великі "Троянди", і на свята вони впорались із пасажиропотоком.
Але коли настали робочі будні, виявилося, що інтервал руху нових автобусів менший, містянам доводиться довго чекати транспорт на зупинках, у мобільному додатку DozorCity розташування автобусів не завжди відповідає дійсності, і вгадати, як швидко дійдеш від дому до зупинки важко через снігові кучугури і кригу на тротуарах, і у підсумку доводиться їхати у переповнених автобусах.
У краматорських групах у Facebook щодня з'являються по кілька дописів, присвячених проблемам з транспортом.
До слова, міська влада намагається врегулювати ситуацію, і для цього створила у Вайбері групу, в якій збирає пропозиції та зауваження щодо графіків оновлених маршрутів тролейбусів та автобусів.
Терміналу немає, є надбудова
Велику дискусію серед користувачів викликав допис Олександра Олійника у групі "Життя Краматорська". Він обурився відсутністю терміналу у магазині навпроти "Космосу" у Старому місті, а також двоповерховою надбудовою на будівлі на вулиці Ярослава Мудрого навпроти колишнього "воєнного містечка".
"Краматорськ, а так зараз можна?", - спитав пан Олійник і отримав у відповідь понад 160 коментарів.
Чому "Адідас" пішов з міста
Цей допис у групі "Kramatorsk" набрав не так багато коментарів, як попередній, але про вихід мережі "Adidas" з Краматорська у соцмережах пишуть вже другий тиждень поспіль. І якщо у минулотижневому огляді дописів у фейсбуках ми цю тему не брали до уваги, то цього разу вирішили взяти, адже видно, що вона це питання турбує краматорців.
Окрім "Adidas", з міста пішов "Reebok", а ще, як пишуть у сомережах, закривається супермаркет "БУМ". У коментарях до допису жваво обговорювали, чому так відбувається і чи має місцева влада якось впливати на процес залучення торговельних мереж до Краматорська.
Сніговий колапс біля магазинів
Якщо ви на новорічні свята були в "Амсторі", то напевне помітили, що там доволі важко пройти через паркування. Автівкам теж досить складно проїхати - снігу по коліна і слизько. Користувачка Татьяна Евгеньевна порушила це питання у групі "Життя Краматорська".
У відповідь коментатори написали, що така ситуація з прибиранням снігу не лише біля "Амстору", а й біля інших торговельних центрів та магазинів, та й по всьому місту!
Де познайомитись у Краматорську
Минулого тижня жваве обговорення викликав допис користувачки Emma Emmily у групі "Наш Краматорск". Вона спитала, де у Краматорську знайомляться хороші дівчатка та хороші хлопчики. Видно, що питання стосунків дуже турбує краматорців, бо у відповідь містяни написали понад пів тисячі коментарів.
На жаль, Фейсбук забанив групу "Наш Краматорск" через один з дописів (ми сподіваємось, що адміни владнають це і група повернеться в Інтернет-простір), але користувач Igor But продовжив дискусію на своїй сторінці, виклавши свою версію, чому "хорошим дівчкаткам" та "хорошим хлопчикам" іноді так важко знайти один одного.
***
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.
Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.