Цікаво :: Review :: 24 серпня 2022 12:17 , Краматорск Пост
office-design

Професійний дизайн офісів в Києві

містить рекламні лінки
Правильно оформлений дизайн офісу створює ергономічний та комфортний простір, що стимулює працівників до ефективної роботи та творчих починань.

Тому важливо підходити до створення дизайн-проекту з уважністю та обережністю, адже кожна неточність чи помилка може вплинути на майбутню репутацію та діяльність підприємства. Спеціалісти студії Іоносфера радять притримуватися світових трендів, щоб створити дійсно успішний інтер'єр, котрий підвищить статус компанії серед відвідувачів.

Якісний інтер'єр офісу - це крок до успіху

На сьогодні дизайнери зі світовим ім'ям приділяють особливу уваги оформленню офісних приміщень, адже вдало спроектований дизайн інтер'єру офісу ionosfera.org/uk/dizajn-intererov-ofisov.html дозволяє приймати відвідувачів і проводити зустрічі з партнерами в приємній обстановці. Тому майстри дизайнерської справи радять звернути увагу на такі моменти:

1. Розподіл простору. Важливо виділити кожному працівнику комфортне місце для роботи, щоб він не тільки міг ефективно виконувати власні обов'язки, але й вільно контактував з співробітниками свого відділу. Тому рекомендуються ділити простір не тільки на окремі кабінети, але й групувати його по департаментам.

2. Кольорова гамма. Психологи дослідили, що занадто яскраві і строкаті оформлення швидко стомлюють, тоді як темні кольори пригнічують. Тому для робочого приміщення найкраще підійдуть світлі м'які оформлення з невеликою кількістю яскравих акцентів і декору.

3. Якісне освітлення. Створюючи якісний інтер'єр офісу, спеціалісти приділяють особливу увагу елементам освітлення. Адже при недостатній кількості працівники втрачають ефективність, а при надмірному світлі швидко втомлюють зір. Тому оптимальним варіантом стануть лампи та світильники з функцією регулювання інтенсивності, температури та яскравості світла.

4. Корпоративні кольори чи брендові персонажі. Часто відомі компанії асоціюються у клієнтів з певними кольоровими поєднаннями, фірменими логотипами та яскравими персонажами. Спеціалісти з Ionosfera радять всім підприємствам використовувати цей прийом, додаючи певні кольорі чи малюнки в внутрішній дизайн і на вивіску.

Наразі найбільш популярними способами організації простору є дві протилежні системи:

- кабінетно-коридорна, що часто зустрічається державних установах України;

- Open Space, характерний для молодих підприємств, що спираються на принципи організації простору західних компаній.

Обидві системи мають свої переваги і недоліки, тому варто вибирати дизайн офісу, опираючись на очікувану специфіку майбутньої роботи.