Цікаво :: Review :: 24 червня 2022 16:15 , Краматорск Пост
dopomoga-site

Проєкт "Допомога": гуманітарка, вакансії, де працюють банки та магазини в Краматорську і ще багато чого важливого

Інформаційний хаб «Допомога» створений спеціально для забезпечення громади актуальною інформацією в умовах воєнного стану

Життя у Краматорську триває попри складні воєнні часи. Місцева влада працює, численні служби забезпечують життєдіяльністіь міста, місцевий бізнес в міру можливостей надає певний мінімум товарів та послуг, місто забезпечується гуманітарною допомогою. Ми зі свого боку робимо все, щоби повідомляюти краматорців про стан справ у місті на сторінках Kramatorsk Post у соцмережах (фейсбук, телеграм, вайбер, тік-ток, інстаграм, твіттер).

Для того, щоб отримувати потрібну інформацію було ще зручніше, Kramatorsk Post створив спеціальний проєкт "Допомога", на сайті якого сконцентрував максимум корисної та важливої під час війни інформації. 

З "Допомогою" ви маєте можливість на одному сайті дізнатися термінові повідомлення та іншу офіційну інформацію від міської влади, зокрема про гуманітарну допомогу та евакуацію, роботу комунальних служб тощо.

На сторінці «Житло» можна побачити, що здається або знімається, а у розділі «Робота»  – дізнатися про актуальні вакансії у Краматорську. 

Зверніть увагу на розділ «Що працює». Він містить відомості про роботу магазинів різного спрямування, салони краси та перукарні, заклади громадського харчування, які працюють зараз у місті, а також пропозиції щодо побутових та інших послуг.

Додавайте https://dopomoga.kramatorskpost.com/ собі у вибране, або заходьте з нашого основного сайту.

test

Інформація на сайті оновлюється щоденно. Проєкт тільки запущено, тому поки він працює в тестовому режимі і в його роботі можливі якясь збої та помилки. Але вже за кілька днів ми запрацюємо стабільно.

* * * 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber. Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram. Англомовні повідомдення ми публікуємо в своєму Twitter

Інші статті на цю тему

ptp
vruchenie-al

Проєкт пов'язує історію Краматорська з його сьогоденням, містить фото відомих людей сучасності та демонструє зв'язок часів

Buk

Конкурс приурочений до Дня міста і триватиме до 23 вересня

коментарі