Важливо :: Життя громади :: 10 червня 2020 17:05 , Олексій Ладика
termomodernizaciya

Прокуратура вимагає стягнути 20 млн грн з компанії, яка реконструювала площу Миру

Підрядник мав зробити термомодернізацію у школах ти дитсадочках

Прокуратура направила до суду три позови, вимагаючи у підрядника повернути державі понад 20 млн грн, які мали піти на термомодернізацію шкіл та дитячих садочків у Краматорську.

Про це 10 червня повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

У серпні 2018-го року відбулися відкриті торги, за результатами яких одне з управлінь Краматорської міськради уклало з "БАК будівельна компанія" три договори на капітальний ремонт 9 шкіл та 9 дитячих садочків на загальну суму понад 146 млн грн.

Станом на зараз із 44 млн грн попередньої оплати підрядник не використав та не повернув замовнику понад 20 млн грн.

"Оскільки управління міської ради не вжило достатніх заходів щодо примусового стягнення з підрядника суми зазначеної заборгованості, прокуратура захищатиме порушені інтереси держави у судовому порядку", – йдеться у повідомленні.

“БАК будівельна компанія” - чеська компанія, яка має представництво у Києві. Краматорцям вона відома по масштабній реконструкції площі Миру. Окрім того, ця компанія виграла тендер на капітальний ремонт Центральної міської бібліотеки, але зірвала усі терміни виконання робіт (втім, представник "БАК будівельна компанія" звинувачував у цьому судпідрядника).

Інші статті на цю тему

noviy-svet

Привести в порядок обещают фасады домов на Новом Свете и в районе КЗТС, а нанести пластик на дороги обещают постепенно и повсеместно

novyy-svet-kramatorsk

Власти хотят улучшить визуальное впечатление от города

kramatorsk-vodokanal

Подача води буде припинена через планові ремонтні роботи

коментарі