Важливо :: Життя громади :: 25 лютого 2021 16:37 , Олексій Ладика
shkola-2-kramatorsk1

Прокуратура запевняє, що домоглася від “БАК” завершення термомодернізації у Краматорську на 6 млн грн

Незрозуміло, де і що саме зробила фірма на ці гроші

Чеське підприємство “БАК будівельна компанія” з представництвом у Києві добровільно виконало роботи з термомодернізації навчальних закладів у Краматорську на суму понад 6 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Донеччини.

БАК будівельна компанія

"БАК строительная компания" не выполнила работы по термомодернизации

 У серпні 2018 року Управління капітального будівництва Краматорської міської ради та “БАК будівельна компанія” уклали договір на капітальний ремонт будівель чотирьох шкіл та п’яти дитячих садків у Краматорську. Загальна сума договору - 82 млн грн. Компанії перерахували аванс на суму 24,7 млн, проте станом на травень 2020 року вона не виконала роботи та не повернула замовнику  понад 6 млн грн.  

Прокуратура звернулась до Господарського суду Донецької області з позовом щодо примусового стягнення вказаних коштів. 

“На даний час провадження у справі судом закрито у зв’язку з добровільним виконанням підрядником обумовлених робіт на зазначену суму”, - йдеться у повідомленні.

Договір, про який йдеться, передбачав капітальний ремонт та термомодернізацію шкіл № 2, 3, 8, 9 та дитячих садочків № 6, 8, 64, 71, 84.  Прокуратура не називає, де саме і які роботи виконала “БАК будівельна компанія”, але ось так, наприклад, виглядає школа №2:

testtesttesttesttest

А ось так минулого літа виглядала школа № 9 (з того часу там нічого не змінилося):

"БАК будівельна компанія" є лідером за кількістю виграних тендерів в Краматорську. За даними активістів "Антикорупційного штабу", ця фірма виграла 357 тендерів в місті. Вона, зокрема, робила реконструкцію площі Миру, робила і не завершила ремонт центральної бібліотеки.

Минулого року "БАК" тричі з'являлася у звітах прокуратури Донецької області. У червні відомство повідомляло, що подало три позови до суду про стягнення з компанії 20 млн грн через невиконаних робіт з термомодернізації Краматорська шкіл і дитячих садків.

У жовтні прокуратура відзвітувала, що домоглася від підрядника завершення термомодернізації двох шкіл в Краматорську на суму 1,8 млн грн. У грудні в прокуратурі повідомили, що домоглися від "БАК" виконання робіт з термомодернізації садків і шкіл на суму 12 млн грн. Що це за школи і садки - у відомстві не кажуть.

У січні цього року стало відомо, що міська влада Краматорська через суд домагатиметься повернення 24 млн грн від чеської компанії - через те, що фірма не виконала свої зобов'язання за договорами з термомодернізації.

Інші статті на цю тему

Brothelcover

За кілька місяців там встигли "попрацювати" 10 жінок

vbiv-matir-kostyantinivka

Втрачені матеріали по цій справі відновили, що й дозволило стороні обвинувачення запобігти уникненню злочинцем покарання за вчинене вбивство

Dirtywaterscover

Вся сума за завдання шкоди довкіллю вже надійшла на рахунок держави

коментарі