reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 23 травня 2019 13:54 , Инна Пасечник
propagandoriumtra6r

“Пропагандаріум” - чи легко тобою маніпулювати? Дізнайся сьогодні.

23 травня 2019 року у Geek Bunker відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» та прес-конференція для ЗМІ.

Чи стійкий ти до маніпуляцій? Це можна буде перевірити з 16:00 до 18:00 за адресою вулиця Марата, 8 у “настирливій “кімнаті пропаганди”. Відвідувачам випаде можливість познайомитися з єдиним у світі фейкологом - лікарем Пігулком.

У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така сама важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером.

Гості інсталяції мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Пан Пігулко чудово розуміється на методах дезінформації та здатен розпізнати навіть найбільш правдоподібні фейки. За допомогою «кісельовометра» він швидко визначить кількість «кісельових» у крові гостей.

Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити кожного відвідувача повністю кісельов-free!

Серед спікерів Дмитро Золотухін, заступник міністра інформполітики, заступник голови ОДА Ігор Стокоз, а також Володимир Єрмоленко – директор європейських проектів ГО «Інтерньюз-Україна», співавтор посібників «Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» та «Приборкати Гідру».

Інсталяція буде доступна кожного дня, окрім понеділків, з 10:00 до 18:00 з 23 травня по 12 червня у Geek Bunker.

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Більше інформації у Фейсбук-події.

За матеріалами Прес-служби ДонОДА

Інші статті на цю тему

коментарі