Важливо :: Життя громади :: 14 квітня 2023 15:45 , Микола Жалнін
tatohab

Психолог, гуманітарка, тренінги: у Краматорську підтримають дітей із складними життєвими обставинами

В рамках цього проєкту плануються різні активності, корисні для дітей та їхніх батьків/опікунів

У Краматорську запроваджується проєкт з підтримки дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також дітей з категорії найвищого ризику (діти-сироти, діти, які потерпають від насильства).

В рамках цього проєкту плануються різні активності, такі як проведення занять з надання першої психологічної допомоги (спортивні вправи, уроки арт-терапії, психологічні тренінги тощо), опитуваня та інтерв'ю з дітьми, широка інформаційна кампанії щодо попередження будь-якого виду насильства над дитиною або насильства у родині тощо.

Окрім цього, планується надання волонтерами гуманітарної допомоги (одяг, взуття, канцелярські товари, спальні приладдя, ігри тощо) найбільш вразливим дітям, які відносяться до групи підвищеного ризику, і проведення тренінгів для батьків та опікунів щодо першої психологічної допомоги своїй дитині.

Загалом в рамках реалізації цього проєкту планується надати інформацію 1042 дітям та їхнім батькам/опікунам про ризики та запобігання порушень захисту дитини, які можуть виникати в сім'ї, допомогти 595 дітям, які постраждали внаслідок родинних конфліктів чи які мають психосоціальні стрес і травми.

105 дітей із значним ризиком розлучення з опікунами можуть скористатися послугами кейс-менеджменту або консультацією з психологами.

21 дитина може отримати тимчасового опікуна або знайти нову родину чи возз'єднатися із старою, яку знайдуть для неї волонтери.

150 батьків мають пройти серію тренінгів, під час яких отримають пакет ресурсів з надання психологічної допомоги.

Заходи проводяться Благодійною Організацією "Благодійний Фонд "Все Буде Добре - Україна" в межах проєкту "Запобігання ризиків у сфері захисту дітей, надання послуг із захисту і підтримки дітям з груп найвищого ризику у Донецькій області" який реалізовується за підтримки Street Child, Донором проєкту є Український Гуманітарний Фонд.

Проєкт з підтримки дітей триває з березня по грудень 2023 року. 

Раніше стало відомо, скільки дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, залишаються у Краматорську.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Volunteercentrecover

Розповідаємо про заняття, які пропонує волонтерський центр

novonarodzheni

У Слов’янську більше хлопчиків, а у Костянтинівці - дівчаток

mykolay3

Активності для дітей проходили у ТатоХабі і фонді Мкртчана

коментарі