Цікаво :: Review :: 15 березня 2023 09:33 , Краматорск Пост
QuartSoftcover

QuartSoft запрошує на онлайн зустрічі з представниками та представницями IT галузі: приєднатися може будь-хто

Перша зустріч відбудеться вже завтра

16 березня 2023 року QuartSoft Ukraine за ініціативи Факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля починає «IT Career Talks» – цикл онлайн зустрічей з представниками та представницями IT галузі. 

Мета зустрічей – познайомити  студентів СНУ ім. В. Даля, зокрема факультету інформаційних технологій та електроніки, з особливостями роботи в IT галузі, продемонструвати різноманіття такої діяльності та тенденції працевлаштування, обговорити сучасні тренди IT, інструменти тощо. Проте приєднатися до зустрічей зможе будь-хто.

IT Career Talks розпочинаються із зустрічі зі співробітниками IT-компанії QuartSoft Ukraine (200+ фахівців, 23+ роки історії розвитку міжнародного досвіду та визнання).

Запрошені спікери:

-       Марина Борисенко, НR-директорка;
-       Ігнат Варзар, People Partner;
-       Микола Слабко, бізнес-аналітик.

Зустріч зі співробітниками IT-компанії QuartSoft Ukraine відбудеться на платформі Zoom в четвер 16-го березня. Початок зустрічі о 15:00, орієнтовна тривалість 90 хвилин.

Доєднатися до зустрічі можна за посиланням: http://surl.li/fmdve

Ідентифікатор конференції: 869 7919 8190

Код доступу: 398086

Інші статті на цю тему

mobilasaunacover

Після випробувань її передали в експлуатацію

QuartSoftcover

До участі запрошують усіх зацікавлених

quart-cover

Як ІТ-компанія QuartSoft з Краматорська пережила велику війну, релокацію і блекаути, при цьому збільшила виробництво і штат працівників