Важливо :: Життя громади :: 14 липня 2021 11:01 , Краматорск Пост
narada-trassa

Регулювальник чи додаткова смуга: в Краматорській райадміністрації шукають спосіб позбутись пробок на лиманській трасі

І без того непроста ситуація посилилась закриттям на ремонт моста у Слов'янську

Закриття на ремонт моста через Торець у Словя'нську принесло учасникам дорожнього руху кілька додаткових незручностей.

По-перше, хто ще не знав, і кому доведеться їхати на слов'янський автовокзал автобусом, треба трохи ретельніше розраховувати свій час, бо дорога туди стала трохи довшою. Автобус після Черевковки не звертає у місто а їде до харківської траси, а потім знову заїжджає у місто з боку Славкурорту. 

У вихідні через великий трафік з нашого регіону до заміських локацій відпочинку рух в тому районі і так стає напруженим, а закриття моста додало проблем.

Про намагання знайти вихід з ситуації повідомив на своїй сторінці у мережі Фесбук очільник району Андрій Панков.

"Сьогодні в РДА провів нараду з представниками патрульної поліції і Служби автомобільних доріг у Донецькій області щодо розв’язання критичної ситуації з автомобільними заторами у вихідні дні на виїзді з Лиманської траси (автодорога Т-05-14 Добропілля-Лиман) на автомобільний шлях міжнародного значення М03 Київ-Харків-Довжанський, - повідомляє Андрій Панков.

Багато хто з мешканців району стояв у суботу чи неділю у “пробці” яка часто тягнеться майже від Райогородка до виїзду на трасу. На те, щоб у другій половині дня у вихідні проїхати ці три кілометри дороги може знадобитися від 30 хвилин до години. Ситуація неприпустима, викликає незручності у громадян і потребує вирішення.

На виникнення заторів впливає одночасне накладення декількох факторів. Це ремонт моста через ріку Казений Торець у Слов’янську, в наслідок чого весь внутриміський транспортний потік Слов’янська вимушено їде через цей відрізок траси М03.

Це сезонне накладення в другій половині дня у суботу та неділю потоків транспорту відпочиваючих, які одночасно повертаються до своїх міст зі Щурівської зони відпочинку, Голубих озер, Святогірська та Слов’янського курорту, за зустрічаються на цьому перехресті. Дорога на ділянці від Райогородку завузька для наявного в вихідні дні потоку машин.

Представники патрульної поліції акцентували увагу учасників наради, що зміна обмеження руху на автодорозі державного значення можлива тільки за погодження з Службою автомобільних доріг у Донецькій області. Проблематичним є і встановлення світлофору на зазначеному перехресті.

Учасниками наради прийнято рішення напрацювати у відповідних службах варіанти радикального вирішення у майбутньому сезонної проблеми заторів на перехресті.
В оперативному плані прийнято рішення направити від РДА звернення в Службу автомобільних доріг у Донецькій області з проханням розглянути можливість облаштування на ділянці автошляху від перехрестя до Райгородка додаткової смуги руху. Також патрульна поліція вивчить можливість організації регулювання руху на перехресті з 17 до 21 години у суботу та неділю".

Інші статті на цю тему

kradizhka-dverey-z-mobilnogo-ukrittya (4)

Але патрульні вчасно помітили пропажу і виявили можливих крадіїв

vbivstva-i-nelegalniy-alkogol

Всіх підозрюваних по цих справах правоохоронці виявили і затримали

nezakonni-tovari (1)