Важливо :: Гроші :: 02 серпня 2023 15:30 , Краматорск Пост
streetcommentscover

Реконструкцію краматорського Family Park можливо буде виконувати син депутата міської ради

Молодий підприємець вже не раз вигравав невеликі тендери від комунальних підприємств міста, цього разу за відновлення парку він отримає майже 700 тисяч грн

КП "Об'єднання парків культури та відпочинку" відзвітувало про розкриття пропозицій від підприємців, готових провести ремонтні роботи у парку Family Park (колишній Парк Пушкіна). Єдиним бажаючим надати ці послуги виявився приватний підприємець Артем Скачко з Краматорська. Він готовий виконати роботи за 688 тисяч гривень. Про це пише Дій-Краматорськ.

Відповідно до умов тендеру, підрядник має прокласти 245 метрів системи поливу, висадити 48 платанів та 52 липи, покласти 91 квадратний метр бруківки. Закінчити виконання всіх робіт він має не пізніше 31 грудня 2023 року.

Підприємець Артем Скачко мешкає у Краматорську, зареєстрований у грудні 2019 року. І з того часу періодично приймає участь та виграє невеликі тендери.

Це вже не перша закупівля КП "Об'єднання парків культури і відпочинку", який підприємець виграв з початку поточного року. До цього він вже поставив підприємству саджанці дерев та бамбукові підпори для них на 153 тисячі гривень.

test

Артем Скачко з родини, яка пов'язана з політичним життям міста. Його батько, Віталій Скачко, кілька разів був депутатом Краматорської міської ради. У раді минулого скликання він очолював комісію з земельних питань, а до ради цього скликання увійшов за списком "Партії миру та розвитку" (яка об'єднала в собі представників НКМЗ). Мати підприємця, Марина Скачко, багато років була помічником колишнього генерального директора НКМЗ Геннадія Сукова, який на минулих виборах очолював краматорський список ОПЗЖ (проросійської партії на чолі з Віктором Медведчуком).

Дружиною Артема Скачко є Ангеліна Фоміна – донька ще однієї депутатки краматорської міської ради Світлани Фоміної (саме адреса дружини angelina.skachko@... зазначена як контактна під час реєстрації підприємництва). Світлана Фоміна до чинного складу міської ради увійшла за списком ОПЗЖ.

Крім того, з моменту реєстрації підприємницької діяльності Артем Скачко також вигравав невеличкі тендери від "Центру комплексної реабілітації інвалідів "Донбас", який очолювала Світлана Фоміна.

Крім того, керівником КП "Об'єднання парків культури та відпочинку" є Михайло Тарасевич – депутат краматорської міської ради, який до минулого складу міської ради потрапив за списком партії "Наш Край" до якої входила й Світлана Фоміна.
Слід зазначити, що всі зазнчені вище персони є людьми з орбіти народного депутата Максима Єфімова й під час виборів активно підтримували чинного міського голову Олександра Гончаренка.

Інші статті на цю тему

коментарі