Важливо :: Життя громади :: 23 вересня 2021 09:06 , Олена Круглова
koronavirus-kramatorsk

Рівень захворюваності на коронавірус у Краматорську поступово зростає: минулої доби зафіксовано 43 нових випадки

Від сьогодні по всій Україні введено жовтий рівень епідемічної небезпеки

За 22 вересня у Краматорську виявлено 43 нових випадків коронавірусу, повідомив відділ охорони здоров'я Краматорської міськради.

Також за минулу добу одужало 10 осіб. Померло – 3.

З початку пандемії загальна кількість захворілих на коронавірус меканців Краматорська становить 14140 осіб. Загальна кількісь осіб, які одужали, - 13535. Загальна кількість померлих - 321.

На стаціонарному лікуванні з пневмонією знаходиться 80 пацієнтів. З них з підтвердженим діагнозом COVID–19 – 63 пацієнта, з підозрою – 17 пацієнтів. На кисневій підтримці перебувають 46 пацієнтів, на апаратах ШВЛ - 3 хворих.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до жовтої зони через зростання захворюваності на коронавірус. Карантинні обмеження для жовтої зони послаблюються для громадян, які мають жовтий або зелений ковід-сертифікати.

Також, за новими карантинними вимогами, навчальні та дошкільні заклади працюватимуть у звичайному режимі за умови вакцинації 80% персоналу.

Як повідомила прес-служба Краматорської міськради, станом на 22 вересня у Краматорську загальний показник вакцинації серед співробітників закладів загальної середньої освіти складає 87, 37 %, закладів позашкільної освіти, у тому числі Станції юних техників та Центру позашкільної роботи, – 84, 2%, дошкільних навчальних закладів – 86, 2 %. Отже всі школи та дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.  

Інші статті на цю тему

novi-pravila-pasazhirskih-perevezen

Для того, щоб поїхати в іншу область, потрібно мати ковід-сертифікат або негативний ПЛР-тест

коронавірус

Більше половини хворих, в яких вчора діагностували коронавірус, були госпіталізовані

koronavirus-v-kramatorske

Загальна кількість померлих від наслідків цієї хвороби людей з початку пандемії становить вже 411

коментарі