Важливо :: Життя громади :: 24 грудня 2021 14:33 , Краматорск Пост
cili-kramatorska-na-nastupni-5-rokiv

Робота над стратегією громади триває: оголосили цілі Краматорська на наступні 5 років

Партнерский материал
Завершився ще один етап роботи над стратегією розвитку Краматорської громади.

15 грудня відбулося чергове засідання експертної комісії зі стратегування, на якому затвердили дерево стратегічних та оперативних цілей громади. 

Нагадаємо, першим етапом підготовки стратегії було детальне дослідження Краматорська, його особливостей, потреб та переваг. Після цього комітет сформулював стратегічне бачення (тобто уявлення про ідеальну громаду майбутнього) і розділився на робочі групи по напрямках розвитку. Кожна із груп розробила систему цілей на найближчі 5 років. 

Дерево складається із широких стратегічних цілей та більш конкретних операційних. Наприклад, однією зі стратегічних цілей економічного сегменту стратегії є підтримка малого та середнього бізнесу. У межах її реалізації планується відкриття бізнес-центру з коворкінгом і конференц-залом, актуалізація баз даних про комунальне майно і земельні ділянки, підтримка стартапів і розвиток освіти для підприємців. Також задля економічного розвитку найближчими роками будуть здійснені інвестиції у розвиток туризму та споруджені індустріальні парки для розміщення інноваційних підтриємств. 

Ще одна сфера, яка є пріоритетною для Краматорська зараз — це благоустрій міста та турбота про екологію. Мета охоплює розвиток інфраструктури громадського та велосипедного транспорту, модернізацію системи теплозабезпечення, озеленення території та організацію системи сортування сміття. Важливою складовою стратегії є організація безпеки громадського здоров’я та надання якісної медичної допомоги. Найближчим часом відбудеться реконструкція лікарень, буде створено дві нові амбулаторії в центрі міста та організований єдиний міський медичний колл-центр. Плани Краматорська у сфері культури та освіти такі ж амбітні — це перетворення бібліотек у сучасні культурні центри, розвиток стріт-арту в публічних просторах, розбудова інклюзивної та інноваційної позашкільної освіти. 

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, що реалізується за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Інші статті на цю тему

kava-zavarna

Если подобрать хороший кофе и правильно его заварить, можно получить напиток не хуже, чем в лучших кофейнях

marathon-1

Занятие спортом важно круглый год. Чтобы пробежки были комфортными и эффективными даже в прохладную пору, нужен соответствующий гардероб и в первую очередь это касается обуви.

stend-nkmz-2

Міська влада каже, що це не перша і не остання конструкція, яка була демонтована

коментарі