Важливо :: Життя громади :: 06 липня 2023 15:30 , Краматорск Пост
Ієн Стаббс

Росіяни поскаржилися в ОБСЄ після обстрілу Краматорська: відповідь британського дипломата

У той час ще тривали рятувальні роботи

Поки рятувальники ще розбирали завали після російського ракетного удару по Краматорську, росія 28 червня поширила в ОБСЄ вербальну ноту, в якій поскаржилася на "безпідставні звинувачення у порушеннях міжнародного гуманітарного права", які "часто висуваються проти російських військовослужбовців, задіяних у так званій спеціальній військовій операції".

Про це заявив старший військовий радник делегації Великої Британії в ОБСЄ Ієн Стаббс під час засідання Форуму з безпекового співробітництва ОБСЄ, передає Укрінформ

"Російська делегація надіслала цю вербальну ноту в той час, коли українські рятувальні служби все ще намагалися врятувати цивільних осіб з-під завалів краматорського ресторану. Лицемірство в його найгіршому прояві", - заявив британський дипломат.

У міністерстві оборони Росії традиційно похвалилися ударом по Краматорську, внаслідок якого загинули мирні жителі. Військові країни-агресора назвали зруйновану ракетою піцерію, в якій перебували, зокрема, і діти, "пунктом дислокації" командирів однієї з бригад ЗСУ.

Фото - Укрінформ.

Інші статті на цю тему