Важливо :: Життя громади :: 30 вересня 2023 17:00 , Дмитро Глушко
IMG_0699

Росіяни випустили дві ракети по Краматорську: що відомо про наслідки обстрілу

Одна людина поранена

Сьогодні Краматорськ опинився під атакою російської армії. В результаті двох ракетних ударів, які сталися близько 01:30 ночі, пошкоджено 37 автомобілів, що знаходилися на стоянці, а також станції технічного обслуговування (СТО), автомийка, авторинок і гуртожиток. Одна людина отримала пора поранення.

Автостоянка, на яку потрапили дві ракети, перетворилася в руїни. Під ногами земля, фрагменти асфальту і обломки автомобілів, які були розкидані по всій околиці. Люди, чиї машини постраждали, перебувають в глибокому горі. Тепер їм доведеться вивозити свої автомобілі на ремонт, що стало непередбачуваним фінансовим та емоційним навантаженням для багатьох з них.

testtesttesttesttesttest

Будівля гуртожитку, що знаходиться неподалік від місця події, також постраждала, але пошкодження були незначні. Проте вибух змусив людей, які проживали в ньому, відчувати страх і тривогу. Тепер їм необхідно замінити вікна якнайшвидше, адже вночі температура опускається до +10°C.

Крім того, відносним утішенням став факт, що місцевий авторинок відбувся незначними пошкодженнями. Продавці зараз активно займаються прибиранням і намагаються ліквідувати наслідки обстрілу. В деяких павільйонах вибило скло і погнуло двері через потужні вибухи.

testtesttest

Після цієї атаки городяни залишилися в подиві: навіщо було бити по припаркованих автомобілях, які знаходилися в районі, де немає військових об'єктів? 

На даний момент невідомо, які саме ракети використали окупанти - С-300 чи Іскандер. Правоохоронні органи та місцева адміністрація поки не надали інформації з цього питання. Стан людини, яку поранили, зараз у нормі.

Інші статті на цю тему

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

victoria-amelina

Вже зараз її можна купити за доступною ціною або скачати безкоштовно з сайту видавництва

ria-research1
коментарі