Важливо :: Життя громади :: 21 травня 2021 19:25 , Олексій Ладика
stanislav-zgurskiy

Ротація керівників: краматорську поліцію очолив Станіслав Загурський

Василь Поштак поїхав працювати до Волновахи

У Краматорського районного управління поліції змінився керівник - замість Василя Поштака керувати установою призначений підполковник поліції Станіслав Загурський. Наразі він призначений тимчасово виконуючим обов'язки начальника краматорської поліції.

До цього Загурський очолював поліцію у Слов'янську, а загалом має понад 20-річний досвід роботи у правоохоронних органах. Він очолював поліцію прифронтового Торецька та працював на посаді заступника начальника Волноваського відділу поліції.

"Пріоритетним напрямком роботи поліції є забезпечення громадської безпеки шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності, максимальна доступність поліцейських послуг. Наша задача працювати сумлінно виконувати свої обов'язки, протидіяти злочинності так, аби результати нашої роботи відповідали очікуванням громадян", - цитує Станіслава Загурського сайт краматорської поліції.

Попередній очільник поліції Краматорська Василь Поштак перейшов працювати до Волновахи - він очолив тамтешній райвідділ поліції. Поштак керував краматорською поліцією з вересня 2017 року.

Це не єдина зміна поліцейських начальників на Донеччині - ротація керівників відділень відбулася, зокрема, у Торецьку та Мирнограді, також незабаром зміниться начальник поліції у Маріуполі.

З 1 січня 2021 року Краматорський міський відділ поліції став Краматорський районним управлінням поліції (минулого року наше місто стало центром новоствореного Краматорського району). До складу Краматорського райуправління входять чотири відділи поліції (Слов'янськ, Лиман, Дружківка, Костянтинівка) і одне відділення поліції (смт Олександрівка).

Інші статті на цю тему

sportklub-antey-kramatorsk

У членов "территориальной громады" больше нет к нему доступа

antinarkoticheskiy-reyd-kramatorsk

80% надписей с интернет-магазинами по продаже наркотиков - это мошеннические схемы

pistolet-grabezh-kramatorsk

Нападники пограбували потерпілого на 50 тис. грн

коментарі