Важливо :: Життя громади :: 21 травня 2021 19:25 , Олексій Ладика
stanislav-zgurskiy

Ротація керівників: краматорську поліцію очолив Станіслав Загурський

Василь Поштак поїхав працювати до Волновахи

У Краматорського районного управління поліції змінився керівник - замість Василя Поштака керувати установою призначений підполковник поліції Станіслав Загурський. Наразі він призначений тимчасово виконуючим обов'язки начальника краматорської поліції.

До цього Загурський очолював поліцію у Слов'янську, а загалом має понад 20-річний досвід роботи у правоохоронних органах. Він очолював поліцію прифронтового Торецька та працював на посаді заступника начальника Волноваського відділу поліції.

"Пріоритетним напрямком роботи поліції є забезпечення громадської безпеки шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності, максимальна доступність поліцейських послуг. Наша задача працювати сумлінно виконувати свої обов'язки, протидіяти злочинності так, аби результати нашої роботи відповідали очікуванням громадян", - цитує Станіслава Загурського сайт краматорської поліції.

Попередній очільник поліції Краматорська Василь Поштак перейшов працювати до Волновахи - він очолив тамтешній райвідділ поліції. Поштак керував краматорською поліцією з вересня 2017 року.

Це не єдина зміна поліцейських начальників на Донеччині - ротація керівників відділень відбулася, зокрема, у Торецьку та Мирнограді, також незабаром зміниться начальник поліції у Маріуполі.

З 1 січня 2021 року Краматорський міський відділ поліції став Краматорський районним управлінням поліції (минулого року наше місто стало центром новоствореного Краматорського району). До складу Краматорського райуправління входять чотири відділи поліції (Слов'янськ, Лиман, Дружківка, Костянтинівка) і одне відділення поліції (смт Олександрівка).

Інші статті на цю тему

policeyskiy-oficer-gromadi

Наразі всі офіцери - мешканці Слов'янська, але міська влада знає, як заохотити їх переїхати до селищ

habar-policiya

За 6 тис. грн на місяць вони обіцяли закрити очі на продаж алкоголю та сигарет без ліцензії

natspol

В одній з квартир міста було виявлено тіло чоловіка з численими ножовими пораненнями. Майно вбитого не зникло, і взагалі, на перший погляд, мотивів для вбивства не було. Проте, ...

коментарі