Важливо :: Життя громади :: 29 червня 2021 13:30 , Олена Круглова
obshchestvennyy-tualet-kramatorsk

Розбили тачскрін та намагалися вкрасти батарею: у Краматорську зіпсували громадські туалети (оновлено)

Такі наслідки масових заходів у святкові дні

Під час святкування Дня молоді та Дня Конституції у Краматорську значні ушкодження отримали громадські вбиральні.

Про це сьогодні під час апаратної наради доповів головний інженер КАТП 052810 Вадим Лукашук.

В туалеті, що розташований у Сквері профспілок, виявили спробу крадіжки ектричної батареї, яка вмикається для обігріву вбиральні в зимовий час.

Відвідувач зміг демонтувати батарею, але не ризикнув винести з вбиральні, оскільки вона була приєднана до електричної мережі. З'ясувати, хто саме намагався скоїти крадіжку, співробітникам КАТП не вдалося, оскільки вбиральня оздоблена тільки зовнішніми відеокамерами.

В іншому модулі вбиральні був пошкоджений купюроприймач. Купюроприймачі цих вбиралень старого зразка та розраховані на приймання виключно паперових банкнот. Збій в роботі відбувся через те, що користувачі намагалися вставити монети. Система заблокувалася та потребувала перезавантаження

У вбиральні, що знаходиться у старій частині міста, один з відвідувачів розбив тачскрін. Запис з камер відоспостереження зафіксувала чоловіка, який зіпсував тачскрін. Відезапис передадуть поліції.

Крім того, як зазаначив Вадим Лукашук, звичайні біовбиральні теж потерпають від необачного поводження відвідувачів. Дехто викидає в них платикові пляшки. Це є суттєвим порушенням користування таких вбиралень і співробітникам КАТП доводиться діставати пляшки та подібне сміття власноруч.

"З досвіду таких масових святкувань, в майбутньому будемо вживати певних заходів: ставити чергову групу біля вбиралень та збільшувати кількість прибирань у дні великого напливу людей. І будемо думати щодо збільшення кількості біотуалетів", - сказав Вадим Лукашук.  

Інші статті на цю тему

toilet1
obshchestvennyy-tualet-kramatorsk

Уборные не работают из-за проблем с заключением договоров с РЭС

obshchestvennyy-tualet-staryy-gorod-kramatorsk

Міська влада хоче кожного року будувати дві нові вбиральні

коментарі