Важливо :: Життя громади :: 08 січня 2021 11:50 , Олексій Ладика
lokdaun-kramatorsk

Розпочався карантин зимових канікул: що у Краматорську працює, а що ні

Локдаун триватиме до 24 січня

8 січня в Україні розпочався "карантин зимових канікул" - так уряд назвав локдаун, запроваджений через поширення коронавірусу. Він триватиме до кінця дня 24 січня.

Що заборонено

❌ Під час цього локдауну кафе, бари та ресторани не можуть приймати відвідувачів, але можуть працювати на доставку та виніс. Також не дозволяється робота торговельно-розважальних центрів (окрім випадків, якщо вони торгують "дозволеними" товарами). Робота непродовольчих ринків також підпадає під заборону.

❌ Під заборону підпадає торгівля непродовольчими товарами, то у супермаркетах ці полиці заклеєні стрічками. Але ці товари можна продавати на доставку.

❌ Забороняється робота спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів. Проведення будь-яких масових заходів (спортивних, культурних тощо) теж заборонено. 

❌ Під час локдауну заклади освіти не можуть приймати відвідувачів - йдеться як про державні, так і про приватні школи. Тому з понеділка, 11 січня, коли учні краматорських шкіл вийдуть з канікул, вони працюватимуть дистанційно. 

Що стосується дитячих садочків, то вони працюють.

❌ Не працюють заклади культури - бібліотеки, музеї, будинки культури.

Що дозволено

✅ У роботі транспорту додаткових обмежень немає - він працює, як і раніше. Це стосується як міського, так і міжміського та міжнародного сполучення.

✅ Дозволяється торгівля харчами, ліками, засобами гігієни, засобами зв'язку, кормами для тварин, побутовою хімією та друкованою пресою.

✅Банки та поштові оператори можуть працювати без додаткових обмежень.

✅Робота перукарень та салонів краси можлива за попереднім записом.

✅Можуть працювати АЗС (без зон харчування), дозволяється технічне обслуговування та ремонт авто.

✅ Дозволяється робота готелів (але зони спільного харчування працюватимуть лише з 6:00 до 11:00, в інший час їжу можна замовляти в номер).

test

----------

реклама

Чтобы легализовать документы, выданные в Украине, необходимо проставить апостиль. Узнать как ставится апостиль ставится на оригинал или копию, можно воспользовавшись сайтом movapro.kiev.ua. Все что необходимо знать о легализации документов.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі