Важливо :: Життя громади :: 25 лютого 2020 13:21 , Олексій Ладика
sevcenkovskoe-vodoxranilishhe

Сергій Кукочка: паводок Краматорську не загрожує

Продовжується скидання води з Шевченківського водосховища

На сьогоднішній день паводок Краматорську не загрожує.

Про це на робочій апаратній нараді у виконкомі 25 лютого повідомив начальник управління з надзвичайних ситуацій Краматорська Сергій Кукочка.

За його словами, через аварійний стан дамби продовжується контрольоване скидання води з Шевченківського водосховища, розташованого на руслі річки Бичок у селищі Городещино.

Минулого тижня на водосховище виїжджали представники управління з надзвичайних ситуацій разом із представниками басейнового управління водних ресурсів і Держагентства з рибного господарства. Вони брали проби води на вміст кисню і поки що все в нормі, сказав Кукочка.

Посадовці вирішили подовжити термін скидання води до кінця цього тижня. Наступний виїзд на водосховище з метою обстеження запланований на п'ятницю, 28 лютого.

Нагадаємо, наприкінці січня через аварійний стан дамби Шевченківського водосховища, розташованого на руслі річки Бичок у селищі Городещино, її власник розпочав скидання води з водосховища. Скидання води триватиме приблизно 1-2 місяці до досягнення рівня води в ньому, який забезпечить безпечне проведення ремонту на дамбі.

Інші статті на цю тему

коментарі