Важливо :: Життя громади :: 23 серпня 2020 07:49 , Олексій Ладика
koronavirus

Ще у 7 людей у Краматорську підтвердили коронавірус

Загальна кількість інфікованих у місті сягнула 144

За суботу, 22 серпня, коронавірусну хворобу виявили у ще сімох мешканців Краматорська.

Йдеться про двох чоловіків віком 43 і 73 років та п'ятьох жінок віком від 37 до 79 років, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Загалом на Донеччині за минулу добу коронавірус підтвердили у 20 мешканців регіону. Окрім Краматорська, ще сім інфікованих виявили у Слов'янську (у тому числі 3-річний хлопчик), п'ять у Маріуполі (серед них – двоє хлопчиків віком 6 і 9 років) та одного у Лиманській ОТГ.

Таким чином, станом на ранок 23 серпня у Краматорську виявили 144 інфікованих коронавірусом. Загалом у Донецькій області – 1236 людини (17 померло, 926 одужало, 293 лікується).

Кириленко зазначив, що кількість хворих у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську і Бахмутському районі вказана з урахуванням мешканців інших регіонів, яким діагностували COVID-19 під час їхнього тимчасового перебування на Донеччині.

Нагадаємо, напередодні коронавірусна хвороба забрала життя двох мешканок Краматорська 53 і 59 років. Це перші смерті від COVID-19 у нашому місті.

Інші статті на цю тему

covid-sertifikat (1)

Нові карантинні норми надають переваг тим, хто має сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, та полегшують обмеження в жовтій та червоній епідзонах

fk-kramatorsk

У команди є й інші кадрові проблеми

vakcinaciya-kramatorsk1

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

коментарі