Важливо :: Життя громади :: 24 квітня 2020 17:00 , Дмитро Лук'яненко
qs

Ще одне краматорське підприємство відмовилось від податкових канікул

IT-компанія QuartSoft продовжить сплачувати податки в повному об'ємі, і закликає тих, хто має змогу це робити, приєднуватись до такої ініціативи

Звичайно ж, ситуація викликана пандемією COVID-19, та пов'язаними з цим запобіжними заходами, дуже боляче, а часом - невиправно, вдарила по багатьом секторам економіки та малому і середньому бізнесу зокрема. Тому оголошені податкові канікули, в якійсь мірі, можуть допомогти комусь вижити та якось втриматись. Але існує певний прошарок бізнесу, який постраждав чи постраждає менше за інших, і буде мати змогу не тільки утримувати себе а й  вирішив повністю платити податки.

На початку тижня про відмову від податкових канікул оголосив НКМЗ. А сьогодні ще одна компанія заявила про намір підтримати таку ініціативу.

"Компанія QuartSoft підтримує гідний приклад ПРАТ “НКМЗ” - відмову від налогових канікул та збереження податкових надходжень підприємства в міський бюджет. І також не припиняє сплачувати податок на землю і нерухомість, та звертається до підприємств міста Краматорська, які продовжують працювати і заробляти навіть у складних умовах карантинного режиму - проявити соціальну відповідальність і доєднатися до цієї ініціативи!

Зараз вкрай необхідно допомогти Краматорську, всі зусилля якого спрямовані на боротьбу з пандемією, подолати кризу. Не скорочуючи бюджетних видатків на фінансування медичних закладів та соціальних потреб мешканців міста", - йдеться в повідомленні компанії.

Post залюбки готовий розповісти про тих, хто підтримає таку ініціативу, або ще якимось чином допомогатиме місту у ці непрості часи.

Інші статті на цю тему

sava-cakes (1)

Юлія Савинська починала справу з нуля і вже має власну кондитерську. Війна поставила бізнес на паузу, але цей час вона використовує, щоби навчитись новому та допомагати іншим

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

коментарі