Важливо :: Життя громади :: 25 жовтня 2021 13:00 , Олена Круглова
velopolosy-kramatorsk

Ще одна петиція проти велодоріжок у Краматорську набрала необхідну кількість голосів

Тепер її будуть розглядати на сесії міськради. Відповідний проєкт рішення вже наданий у відповіді автору

Чергова петиція проти велосмуг у Краматорську набрала необхідну кількість голосів і її розглядатимуть на сесії міськради.

Автор петиції Борис Ткаченко пропонує прибрати велорозмітку з дорожньої частини вулиць Я. Мудрого та Дружби. І у разі необхідності організувати рух там у три полоси.

Нагадаємо, що деякі містяни налаштовані категорично проти велодоріжок на автодорогах міста.

На сайті місцевих петицій Краматорська, крім цієї, були розміщені ще три петиції проти велосмуг. Одна з них, авторки Олени Ткаченко, з пропозицією перенести велосмуги з дороги на пешохідний тротуар теж набрала достатньо голосів і буде розглядатися на сесії міської ради.

Також нагадаємо, що поява нових велосмуг у місті викликала запеклі суперечки між їх противниками та прихильниками. Противники кажуть, що велосмуги значно скоротили ширину дорожньої частини. Що, в свою чергу, викликало перевантаження автотрафіку на цих вулицях, особливо в годину пік.

Вони вважають звичайну розмітку досить небезпечною для всіх учасників руху. Велодоріжки нічим не захищені від автівок. І це може стати причиною частих ДТП, адже, за словами деяких автоводіїв, велосипедисти не завжди знають та дотримуються правил дорожнього руху.

Прихильники, навпаки, зраділи появі велосмуг і вважають це значним кроком у розвитку велоінфраструктури міста. Вони вважають, що з часом автомобільний трафік з зазначених вулиць розподілиться по інших, адже водії автомобілей самі будуть обирати інші маршрути, щоб не потрапити у затор. 

Вони називають причиною незадоволень опонентів банальне небажання перелаштовуватися під зміни, яке згодом мине, просто потрібен час, щоб всі звикли до нововведень.

Такої ж думки і представники влади, і комунальних підприємств міста.

Про що свідчить проєкт рішення міської ради Краматорська, наданий автору петиції у відповіді на неї. В ньому пропозицію пана Ткаченка не підтримують через її недоцільність із посиланням на проєкт організації дорожнього руху у місті, згідно якого велосмуги по Я. Мудрого та Дружби передбачені саме на дорожній частині.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

ostrovok-bezopasnosti

Наразі для них буде розроблятися проєктно-кошторисна документація

velodorozhki
velopolosy-kramatorsk 2

Вони вважають такі пропозиції недоцільними

коментарі