Важливо :: Життя громади :: 16 жовтня 2023 14:50 , Олена Круглова
Budgetcover

“Щоб влада була прозорою”: ДонОВА буде узгоджувати кожну закупівлю в області

А відповідати за рішення по закупівлях громад буде очільник обласної ВА

Донецька ОВА контролюватиме та узгоджуватиме закупівлі всіх громад області. Про це повідомив в. о. начальника Донецької ОВА Ігор Мороз під час брифінгу 13 жовтня.

"Керівники всіх рівнів військових адміністрацій та військово цивільних адміністрацій та органів місцевого самоврядування повинні повідомляти ОВА про закупівлі будь-яких товарів, робіт та послуг", — сказав Ігор Мороз.

Він пояснив, що обласна адміністрація буде розглядати напрямок, доцільність та вартість всіх закупівель по області. А за всі рішення по закупівлях та відповідні витрати відповідатиме очільник обласної ВА.

“Це робиться для того, щоб влада була прозорою. Для того, щоб люди розуміли, що в нас кожна копійка витрачається за тими напрямками, які є вкрай важливими для тієї чи іншої громади, населеного пункту. Щоб ми не мали надалі таких явищ, які ми спостерігали влітку цього року стосовно оздоблення, проведення робіт з покращення тощо“, - зазначив Ігор Мороз.

Він також наголосив на важливості комунікації з громадськістю. І додав, що всі рішення щодо закупівель військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування будуть оприлюднюватися на сайтах районних військових адміністрацій та ОВА. Там же можна буде поставити питання та отримати відповіді стосовно напрямків, ціни та доцільності витрат.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

remont-dorig-ta-vantazhivki

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

zakupivli-kramatorska
коментарі