Важливо :: Гроші :: 23 січня 2024 17:50 , Олена Круглова
druas

Сіль здешевіла: у Краматорську планують закупити 300 тонн технічної солі за нижчою ціною, ніж минулого року

Перед тим КП "ДРУАС" скоротив поставку реагенту від попереднього продавця

Минулого року краматорське КП “ДРУАС” закупило 700 тонн технічної солі за найвищою по країні ціною.  Тоді з-поміж чотирьох тендерних пропозицій учасників торгів “ДРУАС” обрало найдорожчу - з ціною у 9 648 грн за 1 тонну - від ТОВ "Сіджиес". Загальна сума за договором склала понад 6,7 млн. грн. 

Згодом на цю закупівлю звернула увагу Держаудитслужба та знайшла порушення у тендерній документації постачальника, через що стала вимагати розірвання договору.

КП “ДРУАС”, своєю чергою, у грудні подав оскарження висновку Держаудитслужби через систему електронного суду. Відповідні документи додані до тендерного оголошення. Щоправда, заяву “ДРУАСа” суд поки залишив без руху, оскільки підприємство не сплатило своєчасно судовий збір.

Разом з тим “ДРУАС” уклав з ТОВ "Сіджиес" додаткову угоду, якою скоротив зазначену в договорі кількість солі з 700 до майже 473 тонн. За рахунок цього зменшилася й остаточна сума закупівлі - до 4 559 837,76 грн.

Цього разу, згідно з оголошенням у системі ProZorro, підприємство має намір до кінця лютого придбати 300 тонн технічної солі. Витратити на це воно планує 2 460 000 грн, тобто 8 200 грн за тонну. Наразі триває етап прийняття тендерних пропозицій. Початок аукціону призначений на 25 січня.

Інші статті на цю тему

коментарі