Важливо :: Життя громади :: 25 січня 2022 08:36 , Краматорск Пост
potribno-znaty-2501

Симптоми "Омікрону", та куди ще витратити "ковідну тисячу": що потрібно знати у Краматорську вранці 25 січня

А також погода, курси валют та інша корисна інформація

Погода

Вівторок, 25 січня, у краматорську знов буде по-справжньому зимовим. Температура вдень коливатиметься близько 7 градусів морозу, а ближче до ночі може знизитись до 10-11 градусів нижче нуля. Якість повітря, за результатами моніторингу - задовільна.

test

Курси валют

Гривня, у порівнянні з учорашнім днем, трошки впала на фоні долара, та зміцнилася у відношенні до інших валют

test

Коронавірус

Епідемічні зведенняі, принаймні, радують тим, що за вчорашній день у Краматорську не сталося жодної смерті від коронавірусної хвороби.

test

Що ще важливого треба знати

Цінна інформація останнього часу знову таки стосується пандемії. Зокрема МОЗ опублікувало зведені дані по основним симтомам нового штаму вірусу. Мова йде про так званий "Омікрон".

" У 73% випадків зустрічається нежить, у 67,5% – головний біль, у 63,5% – втома. Також у 60% випадків спостерігається чхання та біль у горлі. 

test

Водночас не виявлено суттєвої відмінності від симптомів штаму “Дельта”, який наразі домінує в Україні...

Зважаючи на поширення в Україні нового штаму коронавірусу Міністерство охорони здоров’я прогнозує сплеск захворюваності наприкінці січня, а пік – у лютому. “Омікрон” набагато заразніший за своїх попередників та поширюється набагато швидше. 

“Омікрон” навчився краще уникати імунного захисту від попередньої хвороби та вакцин. Втім, дві дози вакцини все одно захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від хвороби, викликаної цим штамом. 

З часом цей захист слабшає, але введення бустерної дози наближає ефективність вакцин у запобіганні госпіталізації та ускладнень до 90%. Тому тим, в кого після повного курсу вакцинації вже минуло пів року чи більше, МОЗ рекомендує зробити бустерне щеплення", - йдеться у повідомленні міністерства.

А для тих, хто пропустив, нагадаємо, що вчора у такому ж ранковому матеріалі ми опублікували режим роботи, адреси та телефони усіх пунктів Краматорська, де можна отримати щеплення та бустерну дозу від коронавірусу. 

Нагадаємо також, що з учорашнього дня, 24 січня, особи, яким виповнилося 60 років, можуть витрачати гроші, отримані за прогамою "єПідтримка", на ліки.

Цитата дня

test

головне фото - з інстраграм-акаунту iKramatorsk

Інші статті на цю тему

scho-znaty-2401

Режим роботи, адреси та телефони усіх пунктів щеплення по Краматорську, курси валют та інша корисна інформація на ранок, 24 січня

коментарі