Цікаво :: Review :: 18 лютого 2023 18:02 , Олексій Ладика
shtuchnij-intelekt-i-kramatorsk (1)

"Сірий Краматорськ, мов безжальна рана": що штучний інтелект розповідає про наше місто

А ще ми попросили написати вірш і спитали, чи захоплять орки Краматорськ

Від сьогодні в Україні став доступний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT від компанії OpenAI. Щоправда, у Краматорську цей чат-бот, як і багато інших програм, наразі недоступний - і навіть VPN не допомагає.

ChatGPT здатен розуміти запити користувачів та генерувати відповіді на них. Він уміє створювати тексти, перекладати, вести діалоги, писати вірші й жартувати. 

Українці почали масово ставити чат-боту запитання - в основному просять розповісти про себе. А міністр юстиції України Денис Малюська, наприклад, попросив чат-бот написати закон про легалізацію проституції і той впорався за 30 секунд.

"Підозрюю, мін‘юст чекають скорочення вже з понеділка", - пожартував міністр (чи не пожартував? 😲).

А оскільки Kramatorsk Post завжди думає про Краматорськ, то ми вирішили спитати у ChatGPT про наше місто.

Спершу ми запитали, що взагалі він знає про наше місто. І ChatGPT видав набір вікіпедичних даних про Краматорськ:

test

Потім ми спитали, що зараз відбувається у Краматорськ. Чат-бот сказав, що не знає. Фух, штучний інтелект редакції Kramatorsk Post поки що не загрожує 🤣

test

Також ми спитали у чат-бота, кого він знає з Краматорська. Як виявилося, він не знає нікого, навіть Леоніда Бикова.

test

На питання "Хто у Краматорську головний?", він теж не відповів. Він навіть не знає, як звуть міського голову!

test

Ми також попросили чат-бот скласти вірш про Краматорськ. Вийшов білий вірш, але такі рими як "Сірий Краматорськ, мов безжальна рана" або "Місто тихе, але готове до бою" - це сильно, погодьтеся. Особливо чіпляє останній куплет:

"Краматорськ, мій миленький серед лісів, 

Де вітри буйні, але люди тихі, 

Де кожен знає, що він частинка цілого, 

І доля міста - це доля кожного з нас".

test

А ще ми попросили описати, що б він намалював на картині про наше місто. ChatGPT сказав, що не вміє малювати, але якби вмів, то зобразив би таку картину:

"Я б зобразив вулиці міста з деревами та квітковими клумбами, де прогулюються місцеві жителі. Я б також зобразив високі коміни заводів та підйомні крани на тлі гірських порід, що навколо міста. На картині можна було б побачити парк з біговими доріжками та спортивними майданчиками, де вдень збираються місцеві мешканці для занять спортом та вечірніх прогулянок. Я б також зобразив деякі з пам'яток міста, такі як музей, театр або інші визначні споруди, що зберігають історію та культуру Краматорська. У картині було б видно, що Краматорськ - це місто з традиційними та сучасними елементами, де жителі можуть насолоджуватися міським життям та природними красами".

Нам подобається! А вам? 

test

І насамкінець ми спитали, чи орки захоплять Краматорськ - мабуть, одне з найголовніших питань, які кожен з нас ставить впродовж останнього року. Чат-бот сказав, що це щось з області фантастики. Ну от і добре.

test З ChatGPT спілкувалася Марія Степова

 

Інші статті на цю тему

wifi
29051
patrulnaya-policiya

Про закладників можна повідомляти у Telegram і поліція виїжджатиме на місце події

коментарі