Важливо :: Життя громади :: 04 травня 2020 11:33 , Олексій Ладика
koronavirus-termometr-vrac

Ситуація з коронавірусом: у Краматорську немає нових випадків, на Донеччині – ще 12 хворих

Більшість нових випадків в області - у Маріуполі

У Краматорську за вихідні не зафіксовано нових випадків коронавірусу.

Станом на понеділок, 4 травня, на території міста зареєстровано двоє хворих на COVID-19, але нових підтверджень захворювання на коронавірус немає, повідомляє Краматорське самоврядування.

Загалом з початку моніторингу за коронавірусною інфекцією у Краматорську було виявлено 29 осіб з підозрою на захворювання.

Разом із контактними особами методом ПЛР обстежили 131 особу, у тому числі підозрілих – 29 (всі результати негативні); прибулих з інших країн - 52 (два результати виявилися позитивними); з метою диференційної діагностики – 29, пневмонія - 23 (всі негативні); швидкими тестами – 315 осіб (серед них – три позитивних, які не підтвердились після ПЛР-тестування).

На 4 травня в лабораторії перебуває 31 матеріал для дослідження

Якщо говорити про Донецьку область загалом, то протягом неділі, 3 травня, додалося 12 нових випадків коронавірусної хвороби: 9 - у Маріуполі, 2 - у Бахмуті, 1 - у Світлодарську.

У Маріуполі та Бахмуті нові інфіковані - з кола контактів осіб, у яких COVID-19 виявили раніше. У Світлодарську наявність вірусу підтвердили у хворого з попереднім діагнозом "пневмонія". Де він інфікувався, наразі встановлюється, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Таким чином, станом на ранок 4 травня у Донецькій області 81 лабораторно підтверджений випадок коронавірусу.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, станом на ранок 4 травня в країні 12331 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 303 летальні, 1619 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 418 нових випадків.

Інші статті на цю тему

koronavirus

У 61 людини підтвердився діагноз коронавірусу

koronavirus-kramatorsk

181 людина захворіла

koronavirus

3 людини померло від наслідків хвороби

коментарі