Цікаво :: Спорт :: 17 листопада 2021 18:32 , Микола Жалнін
hk-kramatorsk

Скандал в українському хокеї: “Краматорськ” і ще п’ять команд заявили про створення власної ліги

Це не перший скандал, в який втягується комунальний хокейний клуб

Шість хокейних клубів (чотири з них грають в регулярної чемпіонаті Української хокейної ліги) заявили про заснування Суперліги. 

Засновниками нового хокейного турніру є “Донбас” (Донецьк), ХК “Краматорськ”, ХК “Маріуполь”, “Білий Барс” (Біла Церква), МХК “Молода Гвардія” (Дружківка) та “Динамо” (Харків).

Керівник спортивного клубу “Краматорськ” Карен Заргарян сказав Kramatorsk Post, що створення Суперліги пов'язане з “дискримінаційними діями” з боку Федерації хокею України (ФХУ). 

Напередодні Федерація застосувала санкції щодо гравців “Донбасу” та “Краматорська”, які залишили збірну України перед матчами на турнірі в Угорщині. Серед них - шість хокеїстів “Донбасу” і гравець “Краматорська” Павло Таран

Вони не мають права виходити на лід у будь-яких офіційних іграх, доки Дисциплінарний комітет ФХУ не винесе остаточное рішення. Федерація вже покарала ХК “Краматорськ” технічною поразкою у вчорашньому матчі з київським “Соколом” за участь Тарана у ньому. 

Карен Заргарян заявив, що Федерація не має права вилучати гравців чи не допускати їх до ігор. Він додав, що трудові відносини між клубами та гравцем є юридичними зобов'язаннями, які повинні виконуватися.

Рішення команд щодо утворення Суперліги передбачає припинення участі у регулярному чемпіонаті УХЛ. Регламент і календар Суперліги буде визначений найближчим часом. Відомо лише, що старт турніру призначений на грудень, але точна дата буде відомою пізніше.

Це не перший скандал в українському хокеї, в який втягується ХК “Краматорськ”. Учасниками конфлікту є керівництво Федерації хокею України, з одного боку, і керівництво Української хокейної ліги та власник ХК “Донбас” Борис Колесніков, з іншого. ХК “Краматорськ” завжди виступає на боці другої сторони.

У травні цього року хокейний клуб “Краматорськ” став комунальним і увійшов до складу однойменного спортивного клубу.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

donbas---kramatorsk-superliga

На відкритті був керівник Національного олімпійського комітету Сергій Бубка

hk-kramatorsk-sokil

Керівництво клубу подало апеляцію на це рішення

donbas---kramatorsk-superliga

У Федерації хокею України здивовані рішенням власників його не передавати

коментарі