Цікаво :: Review :: 20 травня 2023 07:05 , Краматорск Пост
skladni-nozhy

Складні ножі: призначення та поради щодо вибору

Складаний ніж – практичний виріб, що широко використовується в різних сферах діяльності.

Це універсальний помічник, без якого не обійтися у туристичному поході, на полюванні, подорожі. Складаний ніж легко відкривається і закривається, а клинок надійно фіксується в робочому положенні. Це головні переваги, завдяки яким різальний інструмент завжди потрібний.

Призначення складаних ножів: де найчастіше використовуються?

Складні ножі незамінні у різних ситуаціях. Під ними мається на увазі полювання та риболовля, туристичні походи та подорожі, якісь прості ремонтні роботи. За допомогою складаного ножа можна відкрити консервну банку або нарізати ковбасу, розкрити картонну коробку або заточити олівець.

Туристи та любителі активного відпочинку знають, які завдання успішно вирішуються за допомогою таких різальних інструментів. Складні ножі відрізняються невеликою вагою та мають компактні розміри у складеному вигляді. Їх можна покласти в кишеню штанів або рюкзак. У багатьох моделях передбачається металева кліпса або отвір під темляком.

Поради щодо вибору складних ножів

складні ножі як вибрати

Для господарсько-побутових потреб, для туризму та для рятувальних цілей вибирайте надійні та довговічні вироби. Наприклад, великим попитом користуються складні ножі Artisan, які виготовляються з якісних матеріалів і відповідають суворим вимогам.

Як вибрати найкращий варіант із широкого асортименту товарів, представлених на ринку? Щоб придбати покупку, керуйтеся такими критеріями:

  • матеріал клинка – під час виробництва використовується сталь, що відрізняється міцністю та стійкістю до корозії;
  • матеріал рукояті – гарними характеристиками має склотекстоліт та вуглецеве волокно. Це матеріали, які досить міцні та зносостійкі;
  • зручність – провідні виробники розробляють моделі, де все продумано до дрібниць. Щоб ніж не вислизав з руки, рукоять має шорстку поверхню;
  • механізм відкривання – у багатьох випадках використовують шарикопідшипниковий механізм, який виконує свої функції протягом тривалого часу;
  • замок – радимо звернути увагу на моделі із системою Liner Lock. До їх особливостей відноситься надійність та тривалий термін служби.

Вибирайте складані ножі відомих виробників на сайті – https://fonariki.com.ua/ru/nozhi-skladni-artisan/ . Тоді вироби будуть використовуватися за призначенням довгий час та радувати своїх власників.