Важливо :: Життя громади :: 27 листопада 2023 17:04 , Микола Жалнін
CanteenSlovianskcover

Соціальні їдальні відновили роботу у Слов'янську: де вони розташовані, чим там годують та хто в них працює

Ці їдальні відкриті для незахищених верств населення

У вересні соціальна їдальня у Слов’янську, якою опікувалися у ГО "Єдність чеснот", припинила роботу. Але місто обіцяло не залишити вразливі верстви населення без такої суттєвої підтримки.

І от два тижні тому, в понеділок, 13 листопада, їдальні для соціально незахищених верств населення, а це пенсіонери, люди з інвалідністю, безробітні та діти-сироти, відновили свою роботу у Слов’янську. Вони з перервами працюють з березня 2022 року та розташовані у Пунктах Незламності.

Де можна знайти соціальні їдальні у Слов'янську

Як зазначив начальник міської військової адміністрації Слов'янська Вадим Лях на офіційному телеграм каналі МВА, безплатні обіди для людей, які опинилися у складній життєвій ситуації, починатимуться з 12:30.

test

Їдальні, як і торік, розгорнули у Пунктах Незламності у мікрорайонах Східний, Центр, Цілинний, Залізничний та Славтяжмаш.

З міркувань безпеки точні адреси їдалень ми не вказуємо.

Чим годують та хто працює у соціальних їдальнях у Слов'янську

Про пару х цих їдалень розповімо трохи детальніше.

В Пункт Незламності мікрорайону Цілинний приходять за можливістю безплатно пообідати 180 жителів району.

test

Тут можна з’їсти кашу, макарони зі свининою, відварною куркою та рибкою.

Кухарки кажуть, що місцевим мешканцям їжа, яку вони готують у Пункті Незламності, дуже подобається. Працівники кухні отримують багато подяк.

В соціальну їдальню, що знаходиться на мікрорайоні Східний, навідується приблизно та ж кількість мешканців, що й на Цілинному.

Там кухарки готують їжу для соціально незахищених верств населення, дотримуючись розподілу на дні тижня. В понеділок та п’ятницю це можуть бути макарони або каша з куркою, у середу — рис з рибою, а у четвер та суботу — каша зі свининою. При цьому каші можуть бути різними: гречана, вівсяна та ячна.

В обох соціальних їдальнях переважно працюють кухарі навчальних закладів Слов'янська, які донедавна готували їжу для школярів.

За яким графіком їдальні працюють та як відгукуються про них слов’янці

Працюють соціальні їдальні при Пунктах Незламності з 12:30 з понеділка по суботу.

test

Мешканцям міста їжа, приготовлена у Пунктах Незламності, дуже подобається. Персоналу, який там працює, вони дякують за роботу як в усному, так і у письмовому вигляді.

Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

FoodSlovcover

Місто обіцяє не залишити без підтримки вразливі верстви населення