reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 21 серпня 2020 14:13 , Олена Круглова
kontrafakt-1

Співробітниками ГУ СБУ викрито канал незаконної реалізації контрафактного алкоголю та тютюну

Досудовим розслідуванням встановлено, що контрафактну продукцію порушники планували реалізовувати у Краматорську та у населенних пунктах Костянтинівського і Олександрівського районів

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та Краматорського прикордонного загону припинено незаконне зберігання контрафактного алкоголю та попереджено його реалізацію у мережах роздрібної торгівлі, повідомляє прокуратура Донецької області у Facebook.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) КК України, на підприємствах, що здійснюють роздрібну торгівлю лікеро-горілчаними виробами у м. Краматорську, а також у Костянтинівському і Олександрівському районах, проведено 11 санкціонованих обшуків.

Виявлено та вилучено понад 3 тис літрів алкогольної продукції сумнівного походження у скляних пляшках та упаковках «Бег-ін-бокс» та 4 тис пачок тютюнових виробів з ознаками підроблення - на загальну суму понад 650 тис грн.Наразі прокуратурою подано клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучену продукцію та підготовлено постанови про призначення ряду експертиз.

Встановлюються канали постачання контрафактної продукції, а також підприємства, де її виготовляли.

Досудове розслідування триває.

Інші статті на цю тему

коментарі