Цікаво :: Люди К. :: 20 травня 2021 10:20 , Краматорск Пост
spadschina-cover

"Спадщина": старовинні вишиванки, старі будівлі та відомі мешканці міста у спеціальному фотопроєкті до Дня вишиванки

28 відомих мешканців міста сфотографувалсь на фоні старовинних будівель та у впізнаваних місцях Краматорська для спеціального фотопроєкта Клуба підприємців

Учасники проекту знялись на фоні впізнаваних місць Краматорська - площа Миру, сучасні арт-об’єкти: Козак Мамай, мурали, Відлуння Скіфії, Коло Життя, Народжені в Україні, Марія Примаченко та інших. Також деякі знімки зроблені серед експонатів Музею історії Краматорська, пов’язаних з українським побутом та поруч із історичними будівлями міста Краматорська: Вілла Протце, Цегельний завод Едгара Адельмана.

test

Ініціатори проєкту - Клуб Підприємців Краматорська, - мали на меті показати мешканцям міста нашу історичну спадщину та привернути увагу до необхідності ії збереження.

test

Моделями виступили відомі підприємці міста, міський голова, народний депутат, представники та представниці міської влади і депутатського корпусу, творчі працівники. 

testtestПодивитись повністю весь проект, дізнатись більше про кожного учасника та локацію, а також почитати про історію  краматорської колекції вишиванок можна за цим посиланням:

СПАДЩИНА: спеціальний фотопроект до Дня української вишиванки

Інші статті на цю тему

den-zashity-detej (1)

Эксперимент, в котором взрослые оказались в роли беззащитных детей

uchastniki-proekta-spadshhina

Виставка присвячена до Дня Конституції України

vyshyvankacover

У святковий день наші земляки показують свої вишиванки в інтернеті