Важливо :: Життя громади :: 03 серпня 2020 15:27 , Олексій Ладика
krytyi-rynok

Спалах коронавірусу: ринки у Краматорську закривати поки що не будуть

У разі погіршення ситуації рішення можуть змінити

Ринки у Краматорську закривати не будуть – принаймні поки що. Відповідне рішення ухвалили члени міського штабу, повідомив мер міста Андрій Панков.

Міський голова зазначив, що останнім часом у Краматорську збільшилась кількість інфікованих коронавірусом, а одним із осередків захворювання став краматорський ринок. Фахівці та співробітники ринку провели необхідні протиепідемічні заходи.

"Поки що, розуміючи важливість збереження робочих місць, та для сприяння нормальної роботи підприємців Краматорська членами міського штабу прийнято рішення НЕ ЗАКРИВАТИ ринки", – написав Панков у Facebook.

Мер Краматорська запевнив, що ситуація перебуває під постійним контролем і якщо ситуація погіршиться, то питання щодо роботи ринків переглянуть.

Андрій Панков звернувся до працівників та відвідувачів торгових об’єктів з проханням ретельно дотримуватися усіх необхідних карантинних вимог та обов’язково носити маски.

Станом на ранок 3 серпня у Краматорську виявили 73 людей, в яких лабораторні дослідження показали наявність коронавірусу.

Інші статті на цю тему

distancionnoe-obuchenie

Також продовжується обмеження у громадському транспорті

коронавирус врач больница

Ще 157 людей отримали позитивні результати ПЛР-тестів

коронавирус ковид (1)

Одна людина померла

коментарі