Важливо :: Життя громади :: 14 липня 2021 09:39 , Олена Круглова
basejn-h2o-classic-u-kramatorsku (1)

Спорудження нового басейну у парку Пушкіна обіцяють скоро завершити

Наразі там проводять випробування гідроізоляції

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу "H2O-Classic", який зводять у Краматорську в рамках програми "Велике будівництво", добігає кінця. Про це повідомив пресцентр ДонОДА.

У комплексі споруджено два басейни: для дорослих - площею 25х16 м і для дітей - 12х4 м. Окрім плавання, у великому басейні можна буде займатися водним поло.

Зараз ведуться роботи з гідроізоляції навколо басейну, елементи ізоляції проходять випробування, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що будівництво нового байсену у Краматорську розпочалося 2017 року. Але тоді під час спорудження фундаменту були виявлені проблеми з грунтом і будівництво зупинилося. 2019 року Департамент капбудівництва ДонОДА відновив будівельні роботи. З того часу спорудження басейну просувалися досить швидко. І минулої осені обіцяли здати цей об'єкт в експлуатацію до кінця 2020 року. 

Інші статті на цю тему

bassein-dk-nkmz-1
foto-obshhego-vida-basseina
sportivnye-prozhekty-kramatorska

Нова ідея - побудувати спорткомплекс у лісозахисній зоні та спорудити новий стадіон на місці старого. А комплекс біля льодової арени і "Колізей" поки що "на паузі"

коментарі