Цікаво :: Review :: 01 грудня 2023 09:04 , Краматорск Пост
stabilizator

Стабілізатор напруги або реле контролю напруги: що вибрати?

містить рекламні лінки

Ще кілька десятків років тому в будинках і квартирах не було особливого розмаїття електроприладів. Для телевізора, праски, пилососа і пральної машини цілком вистачало існуючої в мережі напруги і її якість була більш-менш задовільною. Але з початком нового тисячоліття в пострадянських країнах почало з'являтися дедалі більше нової, раніше невідомої електротехніки: тостерів, кавоварок, кухонних комбайнів тощо. Усе змінилося, і комфортна побутова техніка поступово з забаганки і бажання "придбати раніше за всіх" перетворилася на необхідність для кожного домогосподарства. Різноманітні електроприлади - дарують зручність, затишок, а також звільняють багато вільного часу.

Але коли внаслідок перепаду напруги телевізор, кондиціонер чи інший електроприлад виходить з ладу, власники переживають сильний стрес і звинувачують здебільшого постачальників електроенергії. Але проблему стабільної напруги в мережі це не вирішує. Хоча ситуація з цим погіршується з кожним роком, а застарілі електромережі вже багато років потребують серйозної модернізації. Але для квартири та будинку завжди є вихід, і це стабілізатор напруги для дому, або реле контролю напруги, які можна обрати на сайті https://voltmarket.ua/. Купуючи ці необхідні прилади в Voltmarket, ви завжди можете розраховувати на якісний, надійний і перевірений продукт, а також отримати вичерпну консультацію щодо встановлення обладнання та його правильного використання.

Чому стабілізатори, це сучасна необхідність?

Чому стабілізатори, це сучасна необхідність?

Ці прилади користуються попитом з таких причин:

  1. Забезпечується стабільність і сталість напруги для живлення електричних приладів. Згладжуються коливання і стрибки напруги, і видається 220 В.
  2. Зазвичай у разі сильних падінь або підвищень напруги стабілізаторами проводиться відключення від мережі живлення і знеструмлення споживачів. Це зберігає електричні прилади від поломки.
  3. Стабілізатор напруги забезпечить безперебійну працездатність електрообладнання.
  4. Лампочки з підключеним стабілізатором не будуть мерехтіти. А це продовжить термін їхньої роботи.

Недоліками стабілізаторів вважають їхній великий розмір, громіздкість і нагрівання під час роботи. Також, порівняно з реле напруги, у стабілізаторів вища ціна.

Реле: зручний бар'єр від перепадів напруги

Реле: зручний бар'єр від перепадів напруги

Існує компактне й ефективне рішення, яке відрізняється від стабілізатора і пропонує кілька переваг:

  1. Реле напруги - це малогабаритний прилад, чим вигідно відрізняється від стабілізатора.
  2. Підключається в розетку, що дає можливість захисту навіть окремого електроприладу, що дуже зручно.
  3. Вартість нижча, ніж у стабілізатора, тому можна використовувати на ту саму суму кілька реле.
  4. Реле краще і швидше реагує на перепади.

Мінусом реле називають те, що прилад не може усунути самі коливання в напрузі. І ті, й інші прилади в усьому їхньому розмаїтті можна придбати в магазині стабільного електроживлення Voltmarket.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).