Важливо :: Життя громади :: 02 лютого 2022 11:58 , Краматорск Пост
pamyatnik-stepanu-chubenko

Стадіону "Авангард" хочуть присвоїти ім'я Степана Чубенка

Це питання винесли на громадські обговорення

Спортивному комплексу "Авангард" хочуть присвоїти ім'я Степана Чубенка, голкіпера молодіжної команди "Авангард", якого у 2014 році вбили бойовики терористичної організації "ДНР".

Громадські обговорення цього питання оголосило Управління фізичної культури та спорту.

Пропозиції та зауваження щодо можливості присвоєння ім'я Чубенка стадіону "Авангард" приймаються з 31 січня по 1 березня 2022 року (включно) на електронну пошту Управління фізичної культури та спорту (yprkramsport@ukr.net) або у паперовому вигляді за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 66, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313.

До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи та суперечать чинному законодавству України.

Всі отримані пропозиції будуть опрацьовані до 15 березня 2022 року (включно).

Інформація про результати обговорення з громадськістю та стан врахування пропозицій буде оприлюднена на інформаційному порталі Краматорської міської ради.

Контактна особа – начальник відділу організаційної, правової та кадрової роботи Управління фізичної культури та спорту Олександр Глущук, (095) 675 19 92.

Нагадаємо, 10 грудня 2021 року навпроти стадіону "Авангард" відкрили пам'ятник Степану Чубенку. Монумент на честь молодого футболіста зробив скульптор Ігор Нестеренко. 

У серпні минулого року ім'я Чубенка присвоїли 12-й школі, в якій він навчався. 

23 липня 2014 року 16-річний Степан Чубенко повертався з Києва до Краматорська. На залізничному вокзалі у Донецьку хлопця схопили бойовики банди "Керч", за однією з версій за синьо-жовту стрічку на рюкзаку і шарф футбольного клубу "Карпати".

Підлітка вивезли в селище міського типу Горбачево-Михайлівка, де його по-звірячому катували і били кілька днів із зав'язаними руками та ногами. 28 липня 2014 року терористи розстріляли Степана Чубенка.

У листопаді 2017 року Дзержинський міський суд заочно засудив до довічного ув'язнення вбивць Степана - В. Погодіна, Ю. Москальова і М. Сухомлинова. Окрім того, кожен з них має виплатити по мільйону гривень родині загиблого.

Того ж року тодішній президент України Петро Порошенко нагородив Чубенка орденом "За мужність" ІІІ ступеню посмертно. Футбольний клуб "Авангард", у молодіжній команді якого грав Степан, назавжди закріпив за ним №1На стадіоні встановили меморіальну дошку на честь хлопця. Також меморіальна дошка встановлена у 12-й школі, в якій він навчався.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

obstril-shkola (4)

Підрядник погодився виконати усі роботи майже за 16 млн грн

Filipovcover

Крім України він встиг пограти у чемпіонатах Бельгії та Латвії

prezentaciya-zbirki-stepana-chubenka (1)

Презентацію проводять містами України. Наступним містом буде Київ

коментарі