Важливо :: Життя громади :: 14 травня 2020 16:57 , Олексій Ладика
maska-karantin-koronavirus

Стало відомо, скільки людей у Краматорську залишаються на самоізоляції

І скількох перевірили на коронавірус

У Краматорську на самоізоляції залишаються п'ятеро людей, які приїхали до міста з країн, де були спалахи захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Про це повідомляє Краматорська міська філія Донецького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Загалом з початку карантину до Краматорська прибули 296 людей, які були за кордоном. Списки прибулих оновлюються і доповнюються щодня, і зараз під наглядом на самоізоляції вдома залишаються п'ятеро краматорців. Станом на 12 травня реєстрацію в електронній системі "Дій вдома" пройшли п'ятеро людей.

Чи дотримуються люди режиму самоізоляції, перевіряють епідеміологи, сімейні лікарі та поліцейські. Наразі відомо про 60 людей, які порушили зобов'язання щодо самоізоляції або яких не було вдома під час перевірки. Інформацію про них передали до поліції.

Станом на 14 травня у Краматорську є дві людини, в яких виявили коронавірус – обидві прибули з інших країн і в них не було клінічних проявів хвороби.

З початку моніторингу за коронавірусною інфекцією у місті виявили 31 людину з підозрою на захворювання. Усі підозри не підтвердилися, окрім однієї – аналізи цієї людини ще в роботі.

Загалом з початку карантину методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) обстежили 287 людей, а експрес-тестами – 629.

Інші статті на цю тему

koronavirus

27 містян захворіло, 101 особа одужала

koronavirus-kramatorsk

2 людини померло від ускладнень захворювання

koronavirus

Летальних випадків від наслідків коронавірусу не зафіксовано

коментарі