Важливо :: Життя громади :: 15 жовтня 2020 17:04 , Олексій Ладика
отопление батареи

Стало відомо, коли у Краматорську розпочнеться опалювальний сезон

Сьогоднішній запас вугілля на ТЕЦ вистачить на 18 діб

Опалювальний сезон у Краматорську розпочнеться після 16 жовтня, коли середньодобова температура на вулиці знизиться до +8 °C і нижче і буде такою протягом трьох днів.

Про це повідомляє Краматорське самоврядування.

Від завтра виконком міської ради разом з теплопостачальниками проводитимуть щоденний моніторинг середньодобової температури (за інформацією Метеоцентру  м. Бахмута). 

"Станом на 15 жовтня теплові траси теплопостачальних  підприємств міста заповнено, відбувається поступове заповнення мереж споживачів. Договори на постачання природного газу на котельні підписано", – йдеться у повідомленні.

"Краматорська тепломережа" отримала номінації на природний газ. Робота щодо отримання номінацій "Краматорськтеплоенерго" та "Краматорськміжрайтепломережа" перебувають на завершальному етапі.

Щодо Краматорської ТЕЦ, то наразі відбувається підвіз вугілля, договори на постачання якого уклали у серпні і здійснили попередню оплату. На сьогодні запас палива складає 6 396 т, якого вистачить на 18 діб опалювального періоду.  Підвіз вугілля продовжується щоденно.

Про дату технічного початку опалювального періоду 2020/2021 у Краматорську влада повідомить додатково.

Інші статті на цю тему

pidksp0i
opalyuvalnij-sezon-u-kramatorsku

Краматорські постачальники теплової енергії розпочинають запуск обладнання

vidnovlennya-zanyat-u-shkolah-kramatorska

Через затримку опалювального сезону температура повітря у будівлях шкіл ще не відповідає санітарним нормам

коментарі