Важливо :: Життя громади :: 30 березня 2023 12:35 , Микола Жалнін
nataliya-chibor

Стало відомо, скільки дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, залишаються в Краматорську

Вони постійно знаходяться на території міста і не евакуюються

У Краматорську наразі залишаються 16 сімей, які опинилися у життєвих складних обставинах. В цих сім’ях виховуються 43 дитини. 

Про це розповіла представниця Служби у справах дітей Краматорської міської ради Наталія Чибор під час презентації проєкту із захисту дітей, який буде впроваджуватися у місті, що відбулася 27 березня у “Тато Хабі” (ми про це напишемо окремо).

Як пояснила чиновниця, до сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, відносять ті, де батьки ухиляються від виховання дітей або ведуть неблагополучний спосіб життя, де є діти, які бродяжать, тікають з дому, а також сім’ї, де є діти, які зазнали насильства або в яких існує загроза насильства щодо дітей.

Окрім того, на обліку в Службі у справах дітей є чотири родини опікунів, в яких виховуються шість дітей. Ці сім’ї евакуювалися з Краматорська, але можуть часто повертатися до міста по своїх справах та їхати назад на місце евакуації. 

“В Донецькій області постановою уряду оголошена обов'язкова евакуація цієї категорії дітей [з родин опікунів]. Тому вони приїжджають на досить нетривалий час у зв'язку з якимось проблемами (побутовими і ще якимось), і від'їжджають знову до місць евакуації. А ось ці 16 сімей і 43 дитини, які опинилися у складних життєвих умовах, постійно знаходяться на території міста. Але ми теж прикладаємо зусиль для того, щоб вони теж евакуювалися до більш безпечних місць і територій України. Але обов'язкова евакуація для них на даний час, спасибі за це і нашим ЗСУ, не оголошена. Тому ці діти можуть перебувати на території міста і ми з ними плідно працюємо”, - розповіла Наталія Чибор.

Загалом у Краматорську зараз перебувають близько 5 тисяч дітей. 

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Augustchildrencover

А у Слов’янську зростає кількість пологів

Dopomogadytuachomebudynkucover

Вони планують зібрати ще більше грошей з продажу ювілейного вина

Babiescover

У Слов'янську перемогли дівчатка, а у Костянтинівці хлопці

коментарі